• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

GodOfDarkness kullanıcısının son içeriği

1. GodOfDarkness

Kültürel Yerleşke -Antik Mısır

Süre açısından şuan için sorun yok olarak görünüyor, zamanında yetiştirebilirsiniz. Ancak oyuncuya zevk vermek yerine işkence olan durumlar var. Bunlar şehirdeki engeller, zor olan savaş ordusu gibi. Açıkçası aşırı uğraş gerektiren işler yada bir anda ordunun kaybedilmesi hiç zevk vermiyor...
  2. GodOfDarkness

Hakikaten yorumsuz, herşey ortada
  3. GodOfDarkness

Aynen şimdi benim başıma geldi. Hemde normal zorlukta orduyu yenemedim ve tüm askerler yok oldu. Ürün üretme durdu. Yani bu kültürel yerleşim bence foenin yaptığı en kötü bölüm olmuş. Zevk vermekten ziyade sıkıntı veriyor. Devam etmeyi düşünmüyorum.
  4. GodOfDarkness

Detaylıca kültürel yerleşimi inceledim ve bitirmeye çalışacağım. Şu var ki bu bir oyun ve insan zevk almak, stres atmak ve kendini geliştirmek için oynar. Ancak artık bu oyun insanı strese sokmak ve sıkıntı çıkarmak için güncelleme yapıyor. Örnek vermek gerekirse şehirdeki taşlar, üretim için...
  5. GodOfDarkness

St. Patrick Günü Etkinliği 2020 anketi

Oyundaki arkadaşların çoğu bu etkinlikten iyi bahsetmiyor. Hatta bazıları sinirden küplere binmiş durumda. Bence bu etkinliğe adı verilen Aziz Patrick hayatında hiç bu kadar kötü söz işitmemiştir. Yaşasaydı foeyi kesin dava ederdi. Rezil ettiler adamı :D
  6. GodOfDarkness

2019 Yaz Etkinliği Geliştirmeleri yorumu

10k elmas harcadım, algoritma tamamen elmas harcatma üzerine kurulmuş, geçmiş yıllarda bir sistematik ile çark dönüyordu bu sene iyice berbat yapmışlar. Bende bırakmayı düşünüyorum. Zaten Türk serverlardaki oyuncu sayısı belli, bu tür etkinlikler ile iyice azalıp bitecek :)
  7. GodOfDarkness

Vikingler

Son görev değişikliği çok kötü olmuş. Oyun oynana bildikçe zevklidir. Eziyet ve karışıklık oyuna olan ilgiyi düşürecektir. Şimdi tüm görevleri yaptım her üründen 10 tane toplamaya başladım, 15 ürün eksiğim var, hangisinden eksik topladım acaba ??????
  8. GodOfDarkness

2019 Bahar etkinliği anketi

İlkbahar set kiti verilmesi iyi, aynısını günlük görevlerde de verilmesi güzel olur. Bu sene görev listesi de güzel sayılırdı. Aşırı vakit alacak görevler tercih edilmemeli çünkü oyunu aktif oynayan büyük çoğunluk iş hayatından zor vakit buluyor.
  9. GodOfDarkness

2019 Karnaval etkinliği anketi

Envanterimdeki piazza setlerine bakılınca etkinliğin kötü geçtiğini söyleyemem ancak elmas kullanmadan bu kadar set parçasını tamamlamak mümkün olmazdı.
  10. GodOfDarkness

Karnaval Etkinliği 2019 Yorumları

9000 florin harcayıp setin bir parçasını alamadıktan sonra lig sonunda 10 tane yükseltme alalım ne işe yarar!...
  11. GodOfDarkness

Karnaval Etkinliği 2019 Yorumları

Fel Dranghyr dünyasında karnaval setinin pizza evini almak için 9000 florin harcayarak sandık açtım. Ancak sonuç hüsran. Diğer dünyaların hepsinde aldım. Benzer olayı Cirgard'ta da yaşadım ancak orada 5000 florin harcamıştım. Bu şekilde bu seti tamamlamak mümkün olmayacak. Sistemin çalışmasında...
  12. GodOfDarkness

Kültürel Yerleşim

Merhaba, 6 dünyanın 2 sinde etkinliği açtım. Kültürel etkinlik, normal etkinlikten daha fazla vakit alıyor ve şehir planlamasını berbat yapmışlar. Yeniden düzenleme de yok. Uzun süre uğraştıktan sonra 2 fp ve saldırı bonusu veren bina kazanmak yerine oyuncular şehirlerine kuramadıkları...
  13. GodOfDarkness

Günlük Mücadele

Aynen katılıyorum
  14. GodOfDarkness

Yeniden İnşaa Modu

Büyük başarı, daha geç geleceğini düşünüyordum. Foe çalışıyor, tebrik ederim.
  15. GodOfDarkness

Futbol Kupası Etkinliği

Ort. 1150 enerji ile bir gol atılabiliyor ve nerden bakarsan 10 ödül kazanmışsınızdır. Oyuncuların verdiği hediye oranlarına göre hiç değilse 1 geliştirme kazanmanız gerekli. Ancak bende bir dünyada 1 golde 3 geliştirme alırken diğerinde hiç alamadım. Bu yüzden yükseltme ödülü zamanında toplu...