• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Erti Hunter kullanıcısının son içeriği

1. Özellik Lonca Savaş Alanı güncellemesi 2023

savaşçısı fazla olan loncalar için çok değişen bir durum olmamış gibi görünüyor. zaiyat sınırı olsa bile zaten savaşan çok olduğu için tüm haritayı rahatça alabilirler. savaşan kişi sayısı az olan loncalar ise tamamen bitirilmek amaçlı yapılmış bir güncelleme olmuş.
  2. Oyundan atma

bende de aynı sorun var %99 olunca oyundan atıyor. Android
  3. Geri Bildirim Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Merhaba, Önceki etkinliklerde güçlendiricileri almak için puan/paralar yeterli geliyordu. Bu etkinlikte vahşi yaşam paraları çok düşük verilmiş. Bu yüzden güçlendirici setleri almak imkansız.
  4. Kapandı Devasa Binaların Üretim Süresini Kısaltacak Yeni Bir Devasa

Merhaba Tüm devasa binalar Alcatraz hariç 24 saatte bir üretim sağlıyor. Bu süreyi kısaltacak başka bir devasa getirseniz nasıl olur acaba? Devasayı geliştirdikçe diğer devasa binalarının üretim süresi kısalsa hoş olmaz mı? Örneğin 1-5 arası geliştirmede 1 devasanın süresini 1-15 dakika...
  5. Hata Değil Çeviri Hatası

teşekkürler
  6. Hata Değil Çeviri Hatası

Yan görevde gelen dili anlayamadım, çeviri veya gösterim hatası olabilir.
  7. Geri Bildirim Kültürel Yerleşim: AZTEKLER Geri Bildirimleriniz.

Merhaba Texcotzingo ile Mısır Çiftliğinin yeri değiştirilse çok daha iyi olur gibi. Kakao çekirdeği yetiştirmek gerçekten zorlayıcı olmuş. Sebze Bahçesi ve Quetzal Kuşhanesi için bile zar zor yetiştirebilirken Mısır Çiftliğininde araya girmesiyle üretimlerin birinden vazgeçmek zorunda kalıyorsunuz.
  8. İlgi çekmedi/kapandı Bina Menüsüne yapıların sayısı

Alana hangi binalardan yapıp yapmadığımı ve yaptıysam bunlardan kaç adet olduğunu anlayabilmek için tüm binaları tek tek mouse ile üzerine gelerek bakmak zorunda kalıyoruz. Bunu daha da kolaylaştırabilmek için Bina menüsünü açtığımızda binaların köşelerine hangi binalardan kaç adet olduğunu...
  9. İlgi çekmedi/kapandı Bina Menüsüne yapıların sayısı

Merhaba hangi binaları yapıp yapmadığımızı takip etmek zor olabiliyor. binaların köşelerine binadan kaç adet yaptığımızı gösteren küçük bir rakam koyulabilir mi? Teşekkürler
  10. Yeni etkinlik ne zaman gelecek

gelsin artık yeni ektinlik