• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Darknesska kullanıcısının son içeriği

1. Darknesska

Hata Değil Toplu kendine yardım kiti

Şimdi yeniden aynı durumla karşılaştım. Şehrimdeki binalardan 4 tanesi yine kiti kullandıktan sonra cm almamış. Bu sefer denk gelenler 4 tane "Korsan Bekçi Kulübesi". Ama dediğim gibi bu bina sayısı arada 8 taneye de çıkıyor. Kit çok olduğu için dert etmedim açıkçası. Ama başka oyuncular için...
  2. Darknesska

Hata Değil Toplu kendine yardım kiti

Selamlar. Aynı durumu ben de yaşıyorum. Hasatı yaptıktan sonra tekrar toplu kendine yardım kiti kullanıyorum. Sonra sırf eksik gedik var mıdır diye 3-5 saat sonra kiti tekrar kullandığımda bazen 2, bazen 4-5 binaya cm yapıyor.
  3. Darknesska

TITAN Saçmalığı

Titanın tek artısı devasalar. Onun haricinde hiç bir artısı yok. Ama devasaların verdiği bonuslar da askerlerin kötü olmasından dolayı bir işe yaramıyor. Önceki çağda kalıp titan ürünü üretebiliyor olsaydım çağ atlamazdım ;)
  4. Darknesska

Lsa % 20 zaiyat.

Zaiyat oranı ile ilgili PC'den oynama ile mobilden oynama arasında dağlar kadar fark var. PC'de savaştığımda zaiyat patır patır artarken, mobilde savaştığımda çok daha az zaiyat alıyorum. Çevremdekilerde bunu gördüğüm için sırf ondan denedim bugün.
  5. Darknesska

LSA Grupları

Uleyn ben böyle algoritma ile kod yazsam beni tekme tokat kovarlar :eek:
  6. Darknesska

Özellik Lonca Savaş Alanı güncellemesi 2023

Gerçekten saçmalık seviyesinde bir güncelleme. Oyunu savaş oyunu yerine farmville e çevirme çabasında gereksiz, rezil bir güncelleme. Müzakere ile ürün harcadığında aldığın zaiyat çok çok daha az iken savaş yaptığında bu zaiyat miktarı katlanıyor da katlanıyor. Elindeki tüm kaynakları harca...
  7. Darknesska

Özellik Mini Mücadeleler

Güzel değişiklik olmuş. Umarım ödüller kimsenin kullanmayacağı önemsiz itemler olmaz da oynamaya teşvik eder :)