• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Darkest Fear'in en son etkinliği

• Darkest Fear , Öneriler forumunda Offline oyuncular başlıklı bir konu başlattı.
    Oyunu bırakan insanlar yüzünden bizim attığımız fp ler boşa gidiyor. benim listemde hala daha 5 sene önceden attığım fpler duruyor...
  • Darkest Fear OFFLİNE OYUNCU TEMİZLİĞİ konusundaki CR 7'in mesajına Beğen Beğen tepkisini verdi.
    Merhaba Artik bu duruma bir el atilsa iyi olur . 252 puanda cok oyuncu var . Aktif olmayan oyuncular ve loncalara temizlik yapilsa da...
  • Darkest Fear , OFFLİNE OYUNCU TEMİZLİĞİ başlıklı konuya cevap yazdı.
    benim de 5 sene önce fp attığım kişiler hala daha listemde ve o fpler hala daha orada duruyor. Artık buna bir çözüm bulunsa iyi olacak
  • Darkest Fear , Antikacı neden var ? başlıklı konuya cevap yazdı.
    ben buna kesinlikle katılıyorum. istediğimiz kiti almak için aylarca bekliyoruz.
  • Darkest Fear Antikacı neden var ? konusundaki RA-ATUM'in mesajına Beğen Beğen tepkisini verdi.
    Almaya değecek bir şeyleri bir ay, belki iki ay bekleyeceksek bu işin anlamı ne ? Oyunun etkinliklerinde kaçırdığımız objeleri daha sık...