• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Captain Jack kullanıcısının son içeriği

1. Anket Forge Bowl 2021 etkinlik anketi

Hmm karistirmisim bazen meret fazla kaciyor heralde :)
  2. FORGE Yİ EN İYİ OYNAYAN KİŞİ KİMDİR SİZCE F.O.E. KULLANICILARI

Sayin admin ben bir seyi cok merak ediyorum. Müzakerede korku evi sv.1 var ve sürekli dolanip duruyor kimseninde isine yaradigini sanmiyorum. Özetle sorum su madem sv.1 korku evini koydunuz da sisteme neden yükseltme kiti koymuyorsunuz. Acaba sanalda korku evi sv.1 ile tursu kurmak denemesi mi...
  3. Lonca seferi

Lonca seferlerindeki problem sadece verdigi ödüllerin emege karsilik degerlerinin düsük olmasidir. Ayrica seferler icin bir 5`inci bir zorluk konulmasi gerektigini düsünüyorum.
  4. Anket Forge Bowl 2021 etkinlik anketi

En dogru tesbit bu bine ekleri verdigine karsilik kapladigi alan cok fazla ve ana binaya saldiri ordusu icin saldiri saldiri ordusuna savunma ve sehir savunmasi icin keza bir güc konsa idi bina kurulurdu ve iki secenekli olmaliydi. Bunun haricinde etkinlik su ana kadar yapilmis en etken ve...
  5. Anket Forge Bowl 2021 etkinlik anketi

Zafer kulesi icin 80 seviye ark silecek olan vardir. :) Zafer kulesi sldiri ordusuna savunma veriyor 1x1 karede sv.2 de %4 cok verimli forgenin en iyi binasi
  6. Anket 2020 Kış Etkinliği anketi

3 bina alabilmek icin 3150 elmas kullanmak zorunda kaldim. Secenekler oldukca cok faydasiz hediyelerle doldurulmus ve sik durmuyor. Binalar oldukca pahaliya mal olmasina ragmen verdigi güc ve ek üretim desteklerde bu anlamda mana kaybina ugruyor. Faydali olcak eksra bina kazanmak oldukca güc ve...
  7. Kabul Edilmedi Asker yetiştirme seçimi

gayet mantikli bu alkatrazda secili olabilir sadece ama diger binalar yine rast gele vermesi rekabete sans acisindan daha mantikli
  8. İlgi çekmedi/kapandı LSA ADIL PUANLAMA ZORUNLUDUR

LSA savas alaninda savasan bir oyuncu kule özelligine göre puanlama ve ödül dagitimi zorunludur. Bir oyuncu kule desteksiz ve tuzakli bir kuleye saldiriyorsa bir savasi örnek icin 8 puan , 1 kule destekli 1 tuzakli ise 6 puan , 2 eyalet destekli 1 tuzakli ise 5 puan, 2 eyalet destekli 2 ve daha...
  9. Kabul Edilmedi Lsa saati ve ürün sıkıntısı

En azindan yukarida belirtilen sorunlardan dolayi günün 2 dilimi veya 3 dilimi baslama olabilir. Birde sistemde güc dengesizligi var, bunu firsata ceviren loncalar acik ara rakipsiz ve rekabetsiz bir alan kazandilar ve bunu hoyratca kullaniyorlar. Böyle devam ederse sahada zaten hicbir varlik...
  10. İlgi çekmedi/kapandı Kita haritasi küleler sürekli isgaller son verilmeli

Kita haritasindaki Kuleler bilindigi gibi en güclü loncalarin isgalinde ve tekelinde oluyor. Bu Loncalara karsi zayif loncalarin mücadele etmeside imkansiz oluyor. Ve 24 saatte ancak belki el degistiriyor. Oysa kita sahasi baslangici itibari ile sahibi "Jon Danba (Tüm Haritasi icin örnek)"...
  11. ANTİKACI

Antika süreleri ve coklu satis ve secenekli müzade yapilabilir. 1 tane ürüne /1,50 Saat cok degilmi süre uzun tutulacaksa ürün secenekli salonlar acilsin
  12. Kabul Edilmedi Yeni bir dünya

Hey xmen, Bu oyunun temel senaryosu güzel, ama dar düsünceye sikistirilmis, Bu oyunun icine veya var olan donelere cok senaryo yazilir bu gayet mümkün ve oyun cok tutulur, aslinda siz bir baslik acin ne seversiniz ne istersiniz.? O kadar cok senaryo basligi toplarsiniz. Ben yazar atardim ama sen...
  13. Kabul Edilmedi Yeni bir dünya

Sadece dünya özelliklerini farklilastirabilirsiniz, Bir birinin kopyasi dünyalar cok mantiksiz. Örnegin 1 dünya agirlikli savas bonusu ile gelisim avantaji, baska bir dünyada ticaret ile gelisim avantaji, baska bir dünyada devasalara yardim ile gelisim avantaji agirlikli bir düzenek kurmaniz ve...
  14. Hediyeyi alabilmem için post yollamak hakkında

1 First Message Bunu almak için sitede bir yere post gönder. POST NASIL GÖNDERECEGIZ :?