• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

babareiz kullanıcısının son içeriği

1. babareiz

Etkinlik Kış Etkinliği 2022

Zaman ayırmaya değecek bir etkinlik.
  2. babareiz

Duyuru Elmas Fiyatlarında Ayarlama

700tl lik paketi 2200tl yapmak da nedir ey foe.? El insaf be %214 zam mı olur?
  3. babareiz

Kabul Edilmedi Lsa lig sayisi

Mantıklı. En azından zayıf loncalar bu yapılan ikili, üçlü ittifaklar arasında ezilmez. Haliyle güçlü "daha da" güçlü olmaz.
  4. babareiz

Özellik Uzay Çağı . Jupiter

Genişleme toplam 10 adet 6 elmas 1 madalya 1 harita 2 araştırma
  5. babareiz

Kabul Edilmedi Lsa saati ve ürün sıkıntısı

+++ Loncalar nasıl ki sıralamaya göre ödüller alıyor ise oyuncular bölümü içinde ödül sistemi olabilir. Sabit bir ödül havuzunu lonca sayısına göre % lik olarak bölünebilir. Ödüller ve miktarlar sadece örnektir. 1.oyuncu 50fp + 100 elmas 2.oyuncu 40fp + 75 elmas 3.oyuncu 30fp + 50 elmas İlk...
  6. babareiz

Geri Bildirim Yaz Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

Bayrak neden Türk Bayrağı değil? Her ülkenin kendi bayrağı neden koymuyorsunuz?
  7. babareiz

Oyunun iyice cılkı çıkmış.

Laga luga
  8. babareiz

Oyunun iyice cılkı çıkmış.

Asalette bir tane hesap göster bana o şekilde olan. Anında bırakırım oyunu. Çamur atma boğulursun. Sanki, şanlı loncasında olmanın getirdiği bir hazımsızlık bu. Asalette, sizdeki gibi "toplama kampı" misali iş yapılmaz. Temiz ve öz. Yeneriz yeniliriz ama kin gütmez iftira atmayız.
  9. babareiz

Soru - Cevap

Yönetim binası/ artışlara genel bakış sekmesinden görebilirsin.
  10. babareiz

Soru - Cevap

D dünyasında yenileme kitin kilitli olabilir. Envanterden sağ üstten kilit ikonu ile kiliti kaldırabilirsin..
  11. babareiz

Hata Değil Teraslarım Küçülmüş

Uygulaman güncel değil.
  12. babareiz

Envartere eklenecek binalar,

Burdaki öneriler imkansız şeyler değil. Yani yapılabilirliği olan şeyler. Arkadaşların söyledikleri hemen hemen her oyuncunun muzdarip olduğu ve kolaylıştırılması lazım gelen detaylar. Antikacı konularındaki fikirler gayet güzel ilerde olur inş. + mobil versiyonda şehri 5 elmasa toplama...
  13. babareiz

Elmas Paketlerinde Uygulanacak Değişiklikler yorumları

Mobilden aldığım paket pc sürümünde hem daha ucuz hemde daha fazla. Bu konuda ortada mağduriyetler oluşuyor ve bende bundan muzdarip oldum. Yardım istedim destekten. Ya iptal edin ya da aradaki elmas farkını hesabıma yükleyin dedim. İptal işine google play bakıyor dediler gittim çaldım google...