• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Babadan kullanıcısının son içeriği

1. Geri Bildirim Mesaj Merkezi Yenilikleri Geri Bildirimleriniz

Yeni mesaj sisteminde arkadaş listene toplu mesaj imkanı var mı?
  2. İlgi çekmedi/kapandı Yeni Bir Devasa Önerisi

Loncam küçük olduğu için kulelerde pek işim olmuyor. Loncama ait bütün kuleleri ben alıp ben tutuyorum.Rakip bir kulemi alıyor , kule birgün onlarda kalsada ertesi gün ,kulemi alan lonca ne kadar büyük olursa olsun geri alıyorum. ( Bu konuda ki tek sıkıntım ürün bulmak, bununla ilgi önerimde...
  3. İlgi çekmedi/kapandı Yeni Bir Devasa Önerisi

sanırım sen okuyor, ama okuduğuna cevap vermek yerine kafanda ki leri yazıyorsun. Zira yaşlaşık 9 dakika önce ki başka mesajıma da cevap vermişsin , ben orada bu oyunun savaş oyunu olmadığını yazmıştım. Eğer sen bunu savaş oyunu zannediyorsan, ( çünkü orada kaybettiğin birkaç fp nin zarar...
  4. Oyun sistemine aykırı/kapandı engellenen oyuncu herşeyden engellenmeli

Bunu sana yapana sen ne yapadildin? Saldırıp binaları yıkabildin mi? Askerleri yok edebildin mi? Bir daha sana saldırmaması için bir ders verebildin mi hayır? Oysa onu düşman butonuna bir eklesen ne saldırlar yapardın ona, ne intikam alırdın :)
  5. LÜTFEN GÖREVLERDE TAVERNA GÜMÜŞÜ TOPLA GÖREVİ VERMEYİN !!!

Arkadaş listenizi değiştirmenizi öneririm. Aktif olmayan oyuncuları sürekli eleyin.
  6. İlgi çekmedi/kapandı Yeni Bir Devasa Önerisi

Bu oyunda ki en çok sıkıntı çektiğimiz konu yer, yer az olduğundan istediğimiz miktarda bina kuramıyoruz. Çoğumuzda önce ki çağların ürünleri arıyoruz ama pazarda bulamadığımız gibi , bu ürünleri üretebilecek binaları kurmakta yer açısından pek mümkün olmuyor. Bu yüzden benim önerim, Alcatraz...
  7. Oyun sistemine aykırı/kapandı engellenen oyuncu herşeyden engellenmeli

Bence devasa binalara sadece arkadaş listendekiler destek atılabilmeli. Gerçek hayattan örnek verirsek bize gıcık birinden borç yada yardım istemeyiz, istesek de onlar vermez. Ayrıca bu bir savaş oyunu diyen arkadaşlara bir sorum var. En son kimin saldırısında 5 fp den daha çok zarara uğradınız...
  8. İSTENMEYEN FP

Bende bu konudan rahatsız olanlardanım. Çözümü bence basit. Komşuların fp atmaları iptal edilsin.
  9. Devasa Binalar Hkk.

Bence yeni bir devasa bina lazım, Alcatrazın bir ikizi olabilir. Ancak asker yerine ürün vermeli. Şehrinde kurulu olan üretim binalarının ürünü verebilir. Böylece lonca kıta savaşlarında her çağın ürününü bulabiliriz.
  10. Güncelleme 1.31

Beta dünyasında bulunan reconstruction modu normal dünyalara gelecek mi?
  11. lonca ürünlerinin takası

Bence mantıklı ve gerekli
  12. Ürün kıtlığı

+1
  13. Tek seferde bir oyuncuya atılan forge puanının günlük olarak sınırlandırılması

burada hile yok, yardımlaşma var. Binama tek başıma fp atacaksam lonca neden var? komşu neden var? arkadaş neden var?
  14. TİCARET SİSTEMİ

Loncalar arası ticaret olmalı...
  15. Tüccar

Çok doğru