• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Aysimaa kullanıcısının son içeriği

1. Aysimaa

Fenerbahçeliler buradamı ?

Fenerbahçeliler buradamı ?
  2. Aysimaa

Geri Bildirim Yaz Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Şimdi gelelim benim eleştirilerime ; 1 - Çark bu kadar'mı kötü programlanabilir. çarkı çeviriyorsun dönerken bir bakmışsın başka bir oyuncu çarkı yenilemiş, sözde hedeflediğin ürün yerine "çarkta olan hediyeler yerine" alakasız ve çok ucuz hediye geliyor. SORU : Neden çark çevrildiğinde...
  3. Aysimaa

Geri Bildirim Yaz Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Bu oyunda şans faktörü yok , belki çarkta belirli bir oranda vardır " Ana ödül için şansada gerek yok , stratejiyi iyi kurarsanız ana binayı tamamlarsınız. "sen tamamladın söylemesi kolay deme" bundan önceki etkinliklerde tamamlamadığım 2 ana bina var, bunu tamamladım +1 adet 1. seviye...
  4. Aysimaa

Oyun sistemine aykırı/kapandı Gençlik çeşmesi , Dilek kuyusu vb.

gençlik çeşmesi ve dilek kuyusu seviye sabit olarak belirli ürünleri veriyor , c/m yapılamıyor . bir öneri sadece gençlik çeşmesi ve dilek kuyusu seviye 2 olsa ve 2. seviyede C/M yapılabilse bunun karşılığında da seçenekler 1 - ? asker verse 2 - saldırı bonusu - saldırı savunma...
  5. Aysimaa

dilek kuyusu

açacağım konu ile ilgili hiç bir bilgi bulamadım; Modern çağa geçtiğimden bu güne kadar Dilek kuyusundan çağıma ait hiç ürün almadım , sürekli sömürge çağı ürünleri , para, erzak alıyorum, bunun sebebi nedir ? bilen biri açıklayabilirmi ? iyi oyunlar / iyi çalışmalar
  6. Aysimaa

Kapandı Garip bir devasa Önerisi;

Daha önce önerildimi bilmiyorum , önerildiyse şimdiden özür dilerim, devasa adı ; Saldırı, savunma, taktik, işaret kulesi, SAT/SAS kulesi 1*1 -- 2*1 -- 2*2 olan > ayin ateşi, taktik kulesi, işaret kulesi vb. bunları içinde barındıracak bir devasa yapılsa ve sadece bu ve benzer ürünler...
  7. Aysimaa

PvP Arena da savaş

soru : pvp arenada aynı zaman diliminde peş peşe savaştığınız bir oyuncunun nasıl oluyor'da savunma ordusu bir anda değişebiliyor ? 1 kez değil birden fazla kez karşılaştım yetkililer bir açıklama yapabilir'mi lütfen
  8. Aysimaa

Geri Bildirim Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

şimdi artılar ve eksiler ; artısı : 1 ) eşleştirmeler % 50 oranında eksiler : 1 ) yapılan eşleştirmelerde +30 adet % 20 savunma nasıl verilir ? 2 - süre çok uzun 3 - günlük görevlerde verilen görev karşılığı vahşi yaşam parası çok az " cimrisiniz " 4 - büyük ödül ile günlük ödül...
  9. Aysimaa

Yerleşim Köyleri Genişlemeleri:

benim uyguladığım sistem ise, 1. üretim ile ilk etapta en az 4-5 yer almak ; sonra yeterli vatandaş sayısına ulaşarak 1 üretim bişnasını en az4 tane olarak kurup üretimi hızlandırmak istenilen üretim miktarı kadar ürün üretip , sanra 2. üretim 4-5 adet binasını kurup üretimi...
  10. Aysimaa

Kapandı Taverna yenilikleri !

1 ) bu nasıl oluyor bilmiyorum ama ; tavernada komşum veya arkadaşım ile zaman zaman karşı karşıya gelirken, bazı zamanlarda bende olan veya açık arttırmada olan ürünler farklı olabiliyor, bunun nedenini anlayamadım . 2) sabit olan ( 24 saat süre ile ) ürünlerin % 90' ı gereksiz ürünlerden...
  11. Aysimaa

Foe Webte Çok Kasıyor

Chrom da da yavaş yüklenme var , bazen oyun donuyor gibi oluyor çok fazla işlemci kullanıyor ( CPU yu uçuruyor % 65 üzerinde buda yavaşlamasına işaret eder ) buna bir çözüm bulunması lazım, arka plan çalıştırıcıların daha basit olması lazım ( bende kapalı olmasına rağmen )
  12. Aysimaa

Yanlış görmüş olabilirmiyim ? incelerseniz sevinirim, LSA 35 parça vermesi gerekirken ben 9...

Yanlış görmüş olabilirmiyim ? incelerseniz sevinirim, LSA 35 parça vermesi gerekirken ben 9 adet olarak gördüm, şimdiden teşekkürler
  13. Aysimaa

PVP Yapay Oyuncular

Madem " seviyenize uygun bir rakip bulunmadığı takdirde, savaş için NPC oyuncu ile de karşılaşabilirsiniz. " diyorsunuz , komşu listemde benim seviyemde "puanı 100 -1000 k " civarında olan oyuncular da var " nasıl oluyorsa ; neden ben sürekli 3-5 oyuncu ile savaşmak zorunda kalıyorum ...
  14. Aysimaa

PvP Arenada defansı kaldırdım, amacı olmayan bir oyunda defans yapmanında bir önemi kalmıyor...

PvP Arenada defansı kaldırdım, amacı olmayan bir oyunda defans yapmanında bir önemi kalmıyor, rakiplere duyurulur
  15. Aysimaa

Geri Bildirim PvP Arena Geri Bildirimleriniz

3 haziran / 23 Haziran " günümüz" son 50 savaş saldırı ; 1) yenile dediğimizde rakiplerin değişmesi gerekirken rakiplerin aynı kalması 2) 50 savaşın 24'ü 1. oyuncu ile 16'sı 2. oyuncu ile ( aynı seviye oyuncular; kendi seviyem) geri kalan 10 tanesi seviyemden üst veya altı ? 3)...