• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Arden kullanıcısının son içeriği

1. Arden

Genişleme

Selam, Jupiterin tüm elmas genişlemelerini açmama rağmen bugün 6 elmas genişlemesi daha kullanılabilir görünüyor. Bu son güncellemeden kaynaklı bir hata mı yoksa oyuna eklenmiş yeni özellik mi?
  2. Arden

Özellik Uzay Çağı . Jupiter

Sanırım genişlemeler hakkında bir belirsizlik var. İngiltere ve Türkiye sunucularında 7 toplam,4 elmas genişlemesi duyurulmuş. Amerika ve Almanya sunucularında ise toplam 10, 6 elmas genişlemesi duyurulmuş. Değerli sunucu yöneticileri, konuyu merkeze sorup kesin bir dönüş yapabilir misiniz?
  3. Arden

İngiltere forumunda tarih olarak 25 Nisan belirtilmiş. Sunucularda aynı anda özellik eklendiğinden, 25 Nisanda eklenecektir diye tahmin ediyorum.
  4. Arden

Beta forumuna göz atınca çağın oyuncularda ne kadar hayal kırıklığı yarattığını görmek çok kolay. Zaten 2. açıklamanın nedeni de bu. Çağı en azından katlanılabilir kılacak 2 unsur vardı. İlki çağ betada 10 genişleme şeklinde duyurulmuştu. İkincisi ise temas özelliği olan askerin varlığında...
  5. Arden

JUPİTER ÇAĞI GELİYOR MU?

Beta forumunda, hem Venüs hem de asteroit için ilk spoilerlar ocağın ilk haftasında paylaşılmış ve Mart aylarında betada denenmeye başlanmıştı. Sunuculara ise Nisan ayının ortasında eklenmişti çağlar. Muhtemelen aynı zamanlara denk gelecek.
  6. Arden

BETA Sunucusundan Haberler

Sanırım beta forumunda bunun spoilerı da yayınlandı. Tam bilgi yok,küçük bilgi kırıntıları paylaşılıyor bu kısımda. Ayrıca denenmeye başlanmadığı ve duyurusu yapılmadığı için getirileceğinin garantisi de yok. https://forum.beta.forgeofempires.com/index.php?threads/autoaid.15065/
  7. Arden

BETA Sunucusundan Haberler

Lsa güncellemesi betada birkaç gündür test edilmeye başlanmış. Yeni haritanın Onur Heykeli ve ZGY gibi kendine özgü binaları (Muhteşem fil ve eklentisi bahçe) olacak. Fil 4*3 alan kaplayıp son seviyede üç seçimlik hak tanıyacak; bunlar saldıran ordusuna saldırı bonusu, lonca hazinesi ürünü ve fp...
  8. Arden

Geri Bildirim Güncelleme 1.208 Geri Bildirimleriniz

Selamlar, Etkinliğin 3 temmuzda başlayacağını yazmışsınız güncelleme bilgi sayfasında,sanırım 13 temmuz olacaktı. Bir de betada etkinlik başladığında mobile eklenmesi gecikmişti, yeni etkinliğin mobile hemen eklenmesinin mümkün olmadığı,güncelleme beklememiz gerektiğini söylemişlerdi. Böyle bir...
  9. Arden

Geri Bildirim Güncelleme 1.207 Geri Bildirimleriniz

Merhaba değerli yönetici, Belki gözünüzden kaçmıştır diye sorumu tekrar edeyim. Bu veya önceki güncellemede antikacıya eklenen yapıların tam listesi mevcut mu? Örneğin hipodrom pistleri ile ilgili bilgi mevcut değil yukarıdaki paylaşımınızda. Bu pistler sadece müzayedede mi olcak yoksa mağazaya...
  10. Arden

Soruma tam cevap alamadım,ne denir,tebrikler.. Benim de siz Türkiye ekibine karşı hislerimin iyi olmadığından emin olabilirsiniz. Yok mu sizi size şikayet etmekten başka bir yol,doğrudan şirketin eline geçecek bir şikayet yöntemi :)
  11. Arden

Gördüğüm kadar,hanami seçim kiti, vali konağı seçim kiti ve pistler(tek tek- seçim kiti değil) antikacıya eklenmiş. Antikacıya eklenen başka yapılar mevcut mu? Varsa konu hakkında bilgi paylaşmanız mümkün mü? Teşekkürler.
  12. Arden

Geri Bildirim Futbol Kupası 2021 Geri Bildirimleriniz

Turnuva kısmındaki saçmalık artık umrumda değil, dediğim gibi ben ekstra olarak görüyordum ama keşke hiç olmasa. Ama antrenman kısmındaki durum benim için artık şansızlık olarak tanımlanamaz :) Bir vakitler normal bir düşünce yapısına dönmüştüm, ama sağolsunlar artık beni şans faktörü ile kimse...
  13. Arden

Oyun Güvenliği

Sanırım oyun yönetimi oyun güvenliğini umursamıyor,her şeyi haline bırakıyor veya göz yumuyor :)
  14. Arden

Oyun Güvenliği

Selamlar, Oyunda son zamanlarda script uzantılı veya çeşitli kodlar barındıran linkler mesaj olarak dolaşmaya başladı. İşin teknik kısmını pek bilmiyorum ama duyduğum hesap çalma vb yöntemlerle alakalı olduğu yönünde bu işlerin. Bu da ister istemez oyun içi güvenlik endişelerini meydana...
  15. Arden

Geri Bildirim Futbol Kupası 2021 Geri Bildirimleriniz

Selamlar, Çoğu etkinlik tek yönlüdür futbol etkinliğinin aksine. İşte bir şeylere tıklarsın ve şans ihtimalinde ödül kazanırsın. Futbol etkinliğinin antrenman kısmı tamamen bunu karşılamaktadır,yani etkinliğin sadece antrenman kısmı diğer etkinliklerle eşdeğerdir. Futbol etkinliğini güzel kılan...