• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

AlphaMax kullanıcısının son içeriği

1. Etkinlerin artık para yatırmadan hiç bir işe yaramaması

Eskiden etkinliklerde şampiyon seviye olmasa da en azından acemi derecesinin çok daha üzerine çıkabiliyorduk. Artık gerçek parayla bir şeyler almadan acemide zor kalıyoruz. Parası olmayan genç insanlarında etkinliklerden heves alması saplanmalı diye düşünüyorum. Paket alanlar yüzünden yüzdelik...
  2. TITAN Saçmalığı

yönetim tittana geçenlere kazığı soktu :D iyki geçmemişim zamanında yönetimin umrunda bile değilsiniz :))
  3. Daha önce önerildi-kapandı Oyunu bırakan oyuncular hakkında

en sıkıcı şey saten bu aylarca devasa listesinde duruyor öyle uyuz oluyorum .
  4. Multi-Hesap Sorunsalı

artık kimse eskisi gibi forumda dolaşmıyor . oyunda bile azaldık loncalar bile artık itini koparanı alıyor vala.
  5. Tek Tıkla Toplu Taverna Oturma

Oyun çok yenilikler kolaylıklar verdi oyunculara farkındayım ama yapılan cömertliği daha da ileri götürecek olan dost yardımcılar bölümüne toplu taverna oturması eklenmesi özellikle de mobil oyuncuları için çok rahatlık sağlayacaktır. Telefondan tek tek tavernaya oturmak çok yorucu oluyor
  6. Geri Bildirim Kış Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

İllaki her 2 ayda bir etkinliği batıracak yönetim. Eskiden 10 yıldız verirdi görevlerde. Şimdi 5 yıldız veriyor şaka gibi ya. Hediye kutusu açamıyoruz doğru düzgün. 4. Gün oluyor ama neredeyse hala hiç bir şey elde edebilmiş değilim . Eski versiyonda en azından hediye kutusundan fayda...
  7. Geri Bildirim Güz Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

Bu nasıl bir etkinlik . Saten senede bir oluyor bu etkinlik .9 fp nedir kardeşim . En sinir olduğum sey her görev illa üretim yap görevi. 8 saatlik üretim ya görevini bitiriyorum 4 saat yap onu bitiriyorum çağına ait yap tam bitti diyorum gene 8 saat yap . 1 gün kaldı ben 40. görevde bile...
  8. Daha önce önerildi-kapandı Olay geçmişinde Tavernaya oturma.

Olay geçmişinde motive etme olayı çok güzel olmuş ancak taverna ziyaretinde tavernanın açılması , kötü sistemlerde yavaşlama olmasına neden oluyor . Aynı motive etme tıkı gibi tavernayı ziyaret tıkı da ziyaret edilince kapansa ve tıklarken taverna içeriği görünmese güzel olur. Taverna ziyaret...
  9. Geri Bildirim Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

:D hiç dikkat etmedim oraya vala istiridye diye kalmış aklımda
  10. Geri Bildirim Vahşi Yaşam Etkinliği 2021 Geri Bildirimleriniz

oyun aşırı zor blokların yanyana gelme şansı falan . gelse bile bir çok hamle harcanıp 1 bilette çok sanslıysak 2 istiridye topluyoruz. para görevden az gelip 65 adet istemesi sıkıntı ve her 2 ödülden sonra yükseltme geliyor . Fakattttttt yükseltmeler sadece 7 olduğu için ve uzun süreli...
  11. İlgi çekmedi/kapandı Loncadan ayrıldığımızda ayrıldığımız olay geçmişinde görünsün

Bu konuya hak veriyorum. Biri loncadan belki de yetersiz olduğu için atıldı. Ve atılan kişi başka loncaya başvuru yaptığında lonca sahibine gerçeği yansıtmayan sözlerle ifade etti diyelim . Eski lonca ismi neden atıldığı falan . En azından bilinirse yeni lonca sahibi atıldığı lonca ile iletişime...
  12. Ertelendi Mesajlar kutusundaki ticaret grubu sorunu

Genellikle loncalarda olmak üzere kurulan ticaret grubunda ,ticarete ürün koydu diyelim yukarılarda kalan ticaretleri gerçekleştirince sayfanın sonuna atıyor. Kalan ürünleri satın almak için tekrar tekrar geçmişe dönüyoruz. Eziyet oluyor bu takım üyelerine yardım edesimiz gelmiyor. Loading...
  13. Geri Bildirim Futbol Kupası 2021 Geri Bildirimleriniz

Reis ezber yapan siyasetçiler gibisin . Vermişler eline kağıt Kemal Sunal ' ın , az iş çok laf demesi gibi. Açılan forumda bir tane FOE futbol etkinliğini öven varmı bakın :D Galiba oyunun kurucuları bot oldu kendi kendilerine olumlu yorum yazıp sadece şirket çalışanları üzerinden anket...
  14. Geri Bildirim Futbol Kupası 2021 Geri Bildirimleriniz

reis madem etkinlikte yazan doğru kaybetmeye tahammülümüz yok . yağmur orman projesi geliştirince %300 veriyor ozalit bulmak .her yardımda ozalit bulmak gerekmiyor mu? ama yine %1 ihtimalle ozalit çıkıyor . yani gizli bir length çarpanı var oyundada aynı %80 dese bile onu gizli değer ile...