• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Özellik Kuantum İstilası [Lonca Baskınları]

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team

İlk Kuantum İstilası sezonu 21 Mart'ta başlıyor!

Her biri 14 gün süren altı sezon bir Şampiyona oluşturacak ve siz ve Loncanız için yeni bir macera başlatacak. Kuantum Sıralamasında yer almak için diğer oyuncularla rekabet ederken şunları yapabileceksiniz:

- bir Kuantum Subayı seçin ve KI haritasındaki farklı karşılaşmalarda Loncanıza rehberlik etmesini sağlayın
- mevcut hedefleriniz için hangi yolun daha faydalı olduğuna karar vermek için Loncanızla koordinasyon sağlayın
- hem zayıf hem de güçlü düşmanlarla savaşın ve sonunda büyük kötü patronları alt edin
- Çatışmalardan kurtulmak için kaynak, birlik ve ürün bağışında bulunun
- 10'a kadar İstila zorluğunda yolunuzu açın
- KI Yerleşiminizi ve vatandaşlarını yönetin, kolay göründüğüne aldanmayın
- ve daha fazlası!

image-2024-1-22_11-49-12.png

Bir Kuantum Gezgini olarak üstün başarılarınız için güçlü Neo binalarla cömertçe ödüllendirilebilirsiniz:

Neo ColossusNeo Mermer GeçitNeo Kazananlar MeydanıNeo Botanik Rotunda
Colossus_10 Kopie.png
MarbleGateway Kopie.png
VictoryPlaza Kopie.png
BotanicalRotunda Kopie.png

Tüm özellikleri okumak için detaylı duyurumuzu buradan inceleyebilirsiniz.

...ve Forum'da aşağıya yorum yazarak ya da Discord'daki Beta alanında ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Kuantum Aleminde görüşmek üzere!

KARAYUZ

Member
innogames ALMANYA yı tebrik ederim ))
kıta haritasını bitirerek cok güzel bir yer acmıslar
acaba burası için ne kadar zaman harcamıslar ))
uzaycagıtitana gelmiş bir oyuncuyucu demir devrinden okcular lejyonerlerle savasmaya yönlermek cok güzel bir iş olmuş ))
inanın ne diyecegimi sasırdım
tüm ekibe selamlar.

KARAYUZ

EFKARPERDES1

Well-Known Member
Oyuna yatırım yapmış oyuncuların hayâl kırıklığı yaşadığı yer kuantum istilası!
Neresinden bakarsan bak tam bir fiyasko !
Loncada oyuna girip girmediği belli olmayan hayalet oyuncular , emek veren oyuncuların üzerinden gecinecek! Bireysel olarak savaş alanları yapılması gerekirdi.bireysel olarak alınan puan toplamları ile loncalar arası rekabet olmalıydı. Ben yatırım yapmışım binlerce elmas almışım, köyümü savaş üzerine kurmuşum ama kuantum alanında savaş yok !
Üstte arkadaşın dediği gibi titan çağına gelmiş oyuncuyu sıfırdan başlatmak hangi ileri zekânın eseri! Koy kuantum alanına keşif seferleri gibi savaş yapılabilen bir alan, zindan patronları gibi geçilmesi zor savaşlar.Bu savaşların toplamı ile loncalara rekabet ver ve hayalet oyuncuların ödül kazanımını engelle bak o zaman iş yapar kuantum.

roadfox

Member
senelerdir bu oyunun içerisindeyim ilk defa böyle bir saçmalığa imza atıyorsunuz işim gücüm yok 0 dan 2.bir ülke kuracağımda tekrar taş devrine döneceğimde savaş yapacağım qantum değil taş devri hamlesi bu yaptığınız ve özellikle tecrübeli oyunculara saygısızlık + benim geç haberim oldu üründen vs vazgeçtik slotlardaki askerleri geri yükleseydiniz bari yakıştıramadım bu yeniliği....

Desolator

Well-Known Member
Arkadaşların dediklerine sonuna kadar katılıyorum. 1 tane bile elmas harcamayıda düşünmüyorum kuantum için. Ayrıca oyunda hata var. Kuantum köylerine kurulan saldırı savunma bonusu veren binalar çalışmıyor.

Desolator

Well-Known Member

İlk Kuantum İstilası sezonu 21 Mart'ta başlıyor!

Her biri 14 gün süren altı sezon bir Şampiyona oluşturacak ve siz ve Loncanız için yeni bir macera başlatacak. Kuantum Sıralamasında yer almak için diğer oyuncularla rekabet ederken şunları yapabileceksiniz:

- bir Kuantum Subayı seçin ve KI haritasındaki farklı karşılaşmalarda Loncanıza rehberlik etmesini sağlayın
- mevcut hedefleriniz için hangi yolun daha faydalı olduğuna karar vermek için Loncanızla koordinasyon sağlayın
- hem zayıf hem de güçlü düşmanlarla savaşın ve sonunda büyük kötü patronları alt edin
- Çatışmalardan kurtulmak için kaynak, birlik ve ürün bağışında bulunun
- 10'a kadar İstila zorluğunda yolunuzu açın
- KI Yerleşiminizi ve vatandaşlarını yönetin, kolay göründüğüne aldanmayın
- ve daha fazlası!

image-2024-1-22_11-49-12.png

Bir Kuantum Gezgini olarak üstün başarılarınız için güçlü Neo binalarla cömertçe ödüllendirilebilirsiniz:

Neo ColossusNeo Mermer GeçitNeo Kazananlar MeydanıNeo Botanik Rotunda
Colossus_10 Kopie.png
MarbleGateway Kopie.png
VictoryPlaza Kopie.png
BotanicalRotunda Kopie.png

Tüm özellikleri okumak için detaylı duyurumuzu buradan inceleyebilirsiniz.

...ve Forum'da aşağıya yorum yazarak ya da Discord'daki Beta alanında ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Kuantum Aleminde görüşmek üzere!
Kuantum köylerine kurulan saldırı savunma bonusu veren binalar çalışmıyor.

Yorgun Mermi

Active Member
Programları ve multi hesapları çöp etmesi açısından başarılı buldum. 40-50 kişi savaştığını iddia eden loncalar ortada görünmüyorlar. Ama hala bugları var. Biraz da karmaşık. Zamanla düzelip güzelleşecektir diye ümit ediyorum.