• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

yeni dünya

eginli

New Member
arkadaşlar ne ana sayfanızda nede server seçme kısmında en son açılan serverinizi bulamıyorum ve 1 haftadan fazladır gerek oynuyorum gerek ise ailemide oynatmaya çalışıyorum ama gittiğim her server baya yaşlanmış yani o servere başlamanın bir mantığı yok sizden ricam en son açılan server ana ekranınızda gözükmediği için ben ve benim gibilerin dikkatini çekecek şekilde belirtmenizdir ve özellikle bana dönüş yaparak son server hangisidir derseniz orda başlamak isterim(riz)yekerki ilk oyuncularla son katılanlar arasında uçurum olmasın cevabınızı bekliyorum ve o vakte kadar diğer serverlere girmeme kararı aldım,emekliyim ve tüm vaktim burda geçsin istiyorum ama oynadığım gelişmeye çalıştığım serverlere baktığımda birçok oyuncu çoktan MARS a kadar çıkmışlar ne yazıkki.kolaylıklar

xmen

Emekli Takım Üyesi
Dünya isimleri ana ekranda görünüyor, ayrıca hızlı dünya değiştir şeklinde butonda mevcuttur, biraz daha detay verebilir misiniz? aynı şeyden mi? bahsediyoruz. Keyifli Oyunlar Dilerim.

ekran.jpg