• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Yaz Etkinliği

• Konuyu başlatan DeletedUser24930
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35412

Guest
merhaba hulk tskmederim etkinlik icin iyi olur insAllah

serdalca08

Well-Known Member
Geçen yıla göre büyük değişiklik bir çarkta önemli bina ödülün 4 adet alınabiliyordu şimdi 1 adet ,normal bina 2 adet kayda değer olmayan ödül ise 4 tane veriliyor .Güzel bina alabilmemiz için yollarınıza tonla para dökmemiz lazım. Açgözlülüğün bayrak tutanısınız .Yazık acizane durumunuza acıyorum.

DeletedUser34843

Guest
benim için önemli olan saldırırken saldırı-savunma bonusu veren bina olmasıdır... önceden aldığım sadece saldırı bonusu veren binalarımı çok yer kaplıyor diye silmek zorunda kaldım... çünkü saldırı bonusu veren, asker binaları kurduğumda zaten saldırı bonusu alıyorum... eğer saldırırken saldırı-savunma bonusları veren bina olursa bunu kimse kaçırmaz diye düşünüyorum...

DeletedUser33237

Guest
Serdalca'nın dediği gibi önemli bir ödül geldiğinde(bilgi tapınağı vb.) 1 adet verilmesi çok kötü olmuş.eski yaz etkinliği gibi 4 er adet olması güzel olurdu.

DeletedUser35412

Guest
su yaz etkinliyinde carkıfelekte elmas da olucakmı carkda

DeletedUser35412

Guest
oyuncular su yaz etkinliyinde su binalar var ya konut binaları üretim ürün ve baska binalar biz onları önceki yaz etkinliyinde parasız erzaksız alıyorduk simdi para ve erzakla olmus ama cok köötü durum ama bir az bozuldum :oops: hic diyilse onlar erzak ve parasız olasydı

DeletedUser35412

Guest
yaz etkinliyi görev listesine giriyorsun orda spoiler avar

DeletedUser34843

Guest
Arkadaşlar görev listesini bulamadım halen... yaz etkinliği görev listesine nereden giriliyor ve mavissiden nasıl alabilirim, teşekkürler...

DeletedUser35412

Guest
  1. Görev 1
    Maharaja Tanak:"200 Para Toplayın & 7 FP Harcayın"

Görev 2
    Maharaja Tanak:"Çağınıza Ait 2 veya Önceki Çağa Ait 3 Dekorasyon İnşa Edin & 7 FP Harcayın"

Görev 3
    Maharaja Tanak: "10 Adet 1 Saatlik Erzak Üretimi Gerçekleştirin & 7 FP Harcayın "

Görev 4
    Maharaja Tanak: "Çağınıza Ait 3 veya Önceki Çağa Ait 4 Konut İnşa Edin & 7 FP Harcayın

Görev 5
    Maharaja Tanak: "40 Ürün Toplayın & 7 FP Harcayın "

Görev 6
    Maharaja Tanak: "40 Binaya Cila veya Motive Yapın & 7 FP Harcayın "

Görev 7
    Maharaja Tanak: "Bir Teknoloji Araştırın veya Lonca Hazinesine 400 Ürün Bağışlayın & 20 FP Harcayın "

Görev 8
    Maharaja Tanak: "250 Taverna Gümüşü Toplayın veya 4 FP Satın Alın & 7 FP Harcayın "

Görev 9
    Maharaja Tanak: "15 Adet 4 Saatlik Erzak Üretimi Gerçekleştirin & 7 FP Harcayın "

Görev 10
    Maharaja Tanak: "Devasa Binalara 25 FP Harcayın veya 2 Taverna Bonusu Etkinleştirin & 7 FP Harcayın "

Görev 11
    Maharaja Tanak: "Halkınızı Coşturun & 7 FP Harcayın "

Görev 12
    Maharaja Tanak: "Çağınıza Ait 4 veya Önceki Çağa Ait 6 Asker Yetiştirin & 7 FP Harcayın "

Görev 13
    Maharaja Tanak: "Çağınıza Ait 2 veya Önceki Çağa Ait 3 Kültür Binası İnşa Edin & 7 FP Harcayın "

Görev 14
    Maharaja Tanak: "Bir Eyalete Keşif Kolu Gönderin veya Lonca Seferinde 12 Savaş Kazanın & 7 FP Harcayın "

Görev 15
    Maharaja Tanak: "20 Adet 5 Dk.lık Erzak Üretimi Gerçekleştirin & 7 FP Harcayın "

Görev 16
    Maharaja Tanak: "4 Sektöre Sızın veya 4 FP Satın Alın & 7 FP Harcayın "

Görev 17
    Maharaja Tanak: "10 Adet 8 Saatlik Erzak Üretimi Gerçekleştirin & 10 Adet 15 Dk.lık Erzak Üretimi Gerçekleştirin "

Görev 18
    Maharaja Tanak: "2 Sektörü Savaşmadan Ele Geçirin veya Kaybetmeden Üst Üste 5 Savaş Kazanın & 7 FP Harcayın "

Görev 19
    Maharaja Tanak: "7 FP Satın Alın & 7 FP Harcayın "

Görev 20
    Maharaja Tanak: "Bir Eyaletin Kontrolünü Ele Geçirin & 7 FP Harcayın "

Görevler Sonu Büyük Ödüleri
    30
    Sarayın Doğu Kulesi ve
    30
    Sarayın Batı Kulesi

Görev Listesi 2 (Görevler Günlüktür)

Son düzenleme: Pazartesi 14:46
    Mavisis, Pazartesi 13:22Yönetime Bildir
    #1BeğenYanıtla
    SilverWolfTR ve AYKYTN bunu beğendi.

2. MavisisWell-Known Member
    Güncel....

Mavisis, Dün 14:37Yönetime Bildir
    #2BeğenYanıtla

3. ablunachaMember
    görev ödülleri rasgele mi gene ?

ablunacha, Dün 17:11Yönetime Bildir
    #3BeğenYanıtla

4. MavisisWell-Known Member
    Her Görev Sonu Bilet Kazanıyorsun.

Mavisis, Bugün: 10:37Yönetime Bildir
    #4BeğenYanıtla

DeletedUser35412

Guest
  1. Maharani Pari: "6 Dekorasyon İnşa Edin & 500 Erzak Toplayın"

Görev 2
    Maharani Pari: "8 Taverna Ziyareti Gerçekleştirin & 30 Binayı Cila – Motive Edin"

Görev 3
    Maharani Pari: "Çağınıza Ait 2 veya Önceki Çağa Ait 3 Konut Binası İnşa Edin & Halkınızı Coşturun"

Görev 4
    Maharani Pari: "Çağınıza Ait Üretim Binalarında 15 veya Önceki Çağa Ait 20 Erzak Üretin & 10 FP Harcayın"

Görev 5
    Maharani Pari: "50 Ürün Toplayın & 1 Taverna Bonusu Aktif Edin"

Görev 6
    Maharani Pari: "1 Sektörü Savaşmadan Ele Geçirin veya 50 Düşman Birimi İmha Edin & 10 Adet 5 Dk.lık Erzak Üretimi Gerçekleştirin"

Görev 7
    Maharani Pari: "Çağınıza Ait 1 veya Önceki Çağa Ait 2 Üretim Binası İnşa Edin & 10 FP Harcayın"

Görev 8
    Maharani Pari: "Tüm Üretim Seçeneklerinden 1er Tane Tamamlayın (5k,15dk, 1 sa, 4sa, 8sa , 24sa)" & Çağınıza Ait 3 veya Önceki Çağa Ait 5 Asker Yetiştirin "

Görev 9
    Maharani Pari: "8 FP Satın & 8 FP Harcayın "

Görev 10
    Maharani Pari: "40 Binayı Cila-Motive Yapın & 700 Erzak Toplayın"

Görev 11
    Maharani Pari: "Bir Eyalete Keşif Kolu Gönderin veya Lonca Seferinde 1 Bölümü Tamamlayın & 15 FP Harcayın"

Görev 12
    Maharani Pari: "Çağınıza Ait 1 veya Önceki Çağa Ait 2 Adet Ürün Binası İnşa Edin & 200 Taverna Gümüşü Toplayın"

Görev 13
    Maharani Pari: "10 Adet 1 Saatlik Erzak Üretimi Gerçekleştirin & 6 Adet 24 Saatlik Herhangi Bir Üretim Gerçekleştirin"

Görev 14
    Maharani Pari: "4 Sektöre Sızın veya 4 FP Satın Alın & Çağınıza Ait 1 veya Önceki Çağa Ait 2 Askeri Bina İnşa Edin"

Görev 15
    Maharani Pari: "Çağınıza Ait 4 veya Önceki Çağa Ait 6 Bina Satın (Dekorasyonda Deneyebilirsiniz !!!) & Çağınıza Ait 4 veya Önceki Çağa At 6 Asker Yetiştirin"

Görev 16
    Maharani Pari: "4 Sektörü Ele Geçirin veya Lonca Hazinesine 700 Ürün Bağışlayın & 50 Ürün Toplayın"

Görev 17
    Maharani Pari: "12 Adet 4 Saatlik Erzak Üretimi Gerçekleştirin & 15 FP Harcayın"

Görev 18
    Maharani Pari: "20 FP Harcayın & Bir Eyaletin Kontrolünü Ele Geçirin Görevler Sonu Büyük Ödül:
    40
    Maharaja Sarayı (Merkez Bina) + 2 Bilet

Son düzenleme: Pazartesi 14:46
    Mavisis, Pazartesi 13:22Yönetime Bildir
    #1BeğenYanıtla
    SilverWolfTR ve AYKYTN bunu beğendi.

2. MavisisWell-Known Member
    Güncel....

Mavisis, Dün 14:37Yönetime Bildir
    #2BeğenYanıtla

3. ablunachaMember
    görev ödülleri rasgele mi gene ?

ablunacha, Dün 17:11Yönetime Bildir
    #3BeğenYanıtla

4. MavisisWell-Known Member
    Her Görev Sonu Bilet Kazanıyorsun.

Mavisis, Bugün: 10:37Yönetime Bildir
    #4BeğenYanıtla

DeletedUser35008

Guest
Geçen yılki yaz etkinliği gayet güzeldi. Şimdi bildiğin kepazelik. saçma sapan ödülleri doldurmuşlar akılları sıra adam kandırıyorlar. Gelen ödülleri bırak kurmayı envanterde bulundurmaya bile değmez. İstiyorlarki millet oyunun başına çöksün hiç kalkmasın, bolca elmas satın alsın bizim çarka yatırsın bizde onları kazıklayalım . Sıvamak deyimi çok güzel oturuyor bu oyunu bu hale getirenlere. uzun süredir içine etmişlerdi şimdi sıvıyorlar yani.

DeletedUser33788

Guest
Kaç aydır yaz etkinliğini bekliyordum, hiç beklediğim gibi çıkmadı, baya baya kötü. Eski yıllara göre çok daha az bilet veriyor ve güzel ödül kazanmak çok daha zor olmuş. geçen sene maksimum 36 bilet ile 4 tane bilgi tapınağı falan alabiliyorduk, şimdi ohoooo 25 bilette falan 1 tane. Yani bu seneki yaz etkinliği olmamış, çer çöp.

serdalca08

Well-Known Member
Envanterimizde bulunan % 50 para artışı vs.eklenmiş bonus şişeleri , yaz etkinliğinde ki " taverna bonus artışı gerçekleştir" görevi için kabul oluyor mu.