• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Yaz Etkinliği

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team
Merhaba;

Yaz Etkinliği ile ilgili tüm düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz. Spoiler kuralını hatırlatmaya bile gerek yok :)

İyi Eğlenceler

DeletedUser32578

Guest
görevler hakkında bilgisi olan varsa spoiler hiç fena olmazdı :)

DeletedUser26317

Guest
Ben herzaman söylüyorum zaten. Bu oyunu mantalite olarak oynayan en iyi oyunculardan biridir Delikanlı32.

DeletedUser34138

Guest
Arkadaşlar bu attığım görevler yaz etkinliği değil galiba ya yanlış atmış olabilirim başka bir görev dizisiyle gelecek yeni bir bina olabilir

KURSADIUM

Member
Paylaştığınız görevler yaz etkinliği yani Çarktan sonra gelecek olan SİSİ görev dizisine aittir.

DeletedUser32937

Guest
Ben bu ağaçlardan bilet toplama işini sevmedim. Yumurta toplamanın bir espirisi vardı ( paskalyada yumurta saklayan tavşana itafen) ama biletler niye ağaçta belirir. Görevi yapmışım daha niye cimrilik yapıp bir biletimi kesip dağa taşa atıyor kıymetli yardımcımız Greva.

DeletedUser34138

Guest
Çok kötü bu etkinlik bu yeni ikili etkinlikleri çok kötü hallere soktu

DeletedUser32578

Guest
Ev alma komşu al diyen iyi söylemiş.... komşularım çarkıfeleğin süsleme kazanmak için geldiğini sanıyor..

DeletedUser34810

Guest
Etkinlik Oyuncunun lehine olması gerekirken bu Portre nedir ? + erzak nedir ? bunlar oyuncunun lehine değil aleyhine hediyelerdir, 4 tane portre çıkması (şans faktörü demeyin kızarım :) ) nedir? 2 defa üst üste 10 bin erzak çıkması nedir ?
Lütfen etkinlik oyuncunun lehine olacak şekilde düzenlensin, kullaılmayacak portre yi ne yapayım, erzak zaten üretiyorum 10 in erzak dişimizin kovuğuna bile yetmez tekno da bile 30 - 40 bin erzak isteniyorken üstelik..
lütfen bu mesajı gerekli yerlere iletmenizi ve mevcut etkinlik ile gelecekteki etkinliklerde Oyuncuların lehlerinde olmasını sağlamanızı rica ediyorum
saygılar,iyi oyunlar

DeletedUser22094

Guest
Telefonda oynarken biletlerin ağaçların dalları arasına saklanması ama bilgisayarda biletlerin ağaçların tepesinde olması beni çok rahatsız ediyor.

Telefonda da bilgisayardaki gibi olsa ne güzel olur.

serdalca08

Well-Known Member
Ağaçta bilet .bu nasıl bi ironi ben anlamadım. Komşu biletleri yağma olmuyor.Havale bilet kabul edilir.Uygun biletler %80 oranla bodurulur.

AyToR

Well-Known Member
duyduğuma göre fazla ilham tapınağından ölen varmış. yaz bitti ilham tapınağı bitmedi arkadaş ne ilham tapınağıymış.