• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Yaz Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

Tulkas

Well-Known Member
Ayrıca, Vali Konağı binasının motive edilme sırası sanırım en sonda. Kraliyet Hamamı gibi, asker veren ender binalardan olan Vali Konağı, nedense oto cmlerde motive olmayı beklerken, en sonda kalıyor. Bu durum da oldukça rahatsız edici.

ÇokFena

Well-Known Member
Ben artık şansa dayalı etkinlik istemiyorum, resmen bıktım. Bu ne rezillik böyle? 9 tane pusulayla 10 adım ilerliyorum. Şaka mı bu? Böyle ihtimaller zinciri mi olur, biraz insaf ?! Emek ver, zaman, elmas harca, elde ettiğin şey hiç. Oyun mu oynuyoruz, strese mi boğuluyoruz belli değil. Bir güzellik, bir keyif, bir kazanç sağlamayacaksanız oyunculara, düzenlemeyin şu etkinlikleri. Emek verenin, daha çok vakit, çaba harcayanın kazanç elde edebildiği etkinlikler istiyorum artık.
Ayrıca, Vali Konağı binasının motive edilme sırası sanırım en sonda. Kraliyet Hamamı gibi, asker veren ender binalardan olan Vali Konağı, nedense oto cmlerde motive olmayı beklerken, en sonda kalıyor. Bu durum da oldukça rahatsız edici.
askerde komutanın kafayı taktığı asker gibisin, salla gitsin olduğu kadar(pusulayı yukarıya fareyle tıklamaya çalış ya da telefonu dikey tut, bende biraz işe yaradı, on kere çarkı çevirdim gözcü kulesi gelmedi, olduğu kadar yapıyorum, yoksa baş ağrıtıyor):confused:

gezegen78

Well-Known Member
6 dünyada oynuyorum . Hepsinde görevleri yapıyorum ancak nossmm nickli arkadaşımıza katılıyorum. Maalesef elmas harcamadan valilik binasını 9'a çıkarmak imkansız :((

ÇokFena

Well-Known Member
6 dünyada oynuyorum . Hepsinde görevleri yapıyorum ancak nossmm nickli arkadaşımıza katılıyorum. Maalesef elmas harcamadan valilik binasını 9'a çıkarmak imkansız :((
Denemeden bilemeyeceğim, kuyrukta işkembeyi dağıtmazsam olacak gibi:) 15 adımım var 12 tane de pusulam olacak, hepside bir gelmez umarım :cool:

Commanderr

New Member
Merhaba arkadaşlar foruma daha yeni girdim etkinlik harika güzel ama şu müzarekereler çok can yakıyor ürün konusunda etkinliğin bitmesine 3 gün kaldı ve ben hala şu orta dereceli müzakerede takılıp kaldım bir önceki etkinlikte de aynısı oldu bu oyunda yapılan en büyük hata müzakerelerin çıkmasıtam bitti hallettim diyorum bu sefer turlarınız bitti diğe elmas isterler,diğer mağdur oyuncular bu konuda şikayetçilerdir kesin,Sayın oyun kurucuları lütfen şu müzakereleri sonlandırın görevlerde olsun (günlük görevler) onlar yüzünde bir şey kazanamıyorum.diğer oyuncuların yazdıklarını gördüm ve bence o konuda haklılar.

Son düzenleme:

Yoksul

Member
Oyun kurucular şu verilen oyun etkinliklerindeki günlük etkinlikleri lütfen kaldırın oyunun yarısına geliyorsun sıraya günlük etkinlikler giriyor oyun süre sonu geliyor yeterli bilet toplayıp oyun bitirilemiyor. Oyunun yarısında etkinlik bitiyor ama yeterli bilet toplanamadığı için oyun yarım kalıyor. Madem yarıda bıraktıracaksınız neden etkinlik düzenliyorsunuz. Ya süreyi uzatın yada bırakın süre boyunca oynamak isteyen sonuna kadar oynasın.

ÇokFena

Well-Known Member
Merhaba arkadaşlar foruma daha yeni girdim etkinlik harika güzel ama şu müzarekereler çok can yakıyor ürün konusunda etkinliğin bitmesine 3 gün kaldı ve ben hala şu orta dereceli müzakerede takılıp kaldım bir önceki etkinlikte de aynısı oldu bu oyunda yapılan en büyük hata müzakerelerin çıkmasıtam bitti hallettim diyorum bu sefer turlarınız bitti diğe elmas isterler,diğer mağdur oyuncular bu konuda şikayetçilerdir kesin,Sayın oyun kurucuları lütfen şu müzakereleri sonlandırın görevlerde olsun (günlük görevler) onlar yüzünde bir şey kazanamıyorum.diğer oyuncuların yazdıklarını gördüm ve bence o konuda haklılar.
Elmas kullanmadan biteceğe benziyor 50089F58-5EB9-454A-8B57-B70159803D75.jpeg0CB00228-788F-4481-B8B5-4FEA6CF1B2D3.jpeg

Osmanbey

Member
Merhaba arkadaşlar foruma daha yeni girdim etkinlik harika güzel ama günlük etkinlikler can usandırıyor. Sayın oyun kurucular etkinlik düzenleyip oyun severleri veya bu oyunu oynayanları oyun oynamaya teşvik etmek mi yoksa oyundan soğutup vazgeçirmek mi. Ne bu günlük etkinlikler oyunun yarısında itibaren günlük etkinlik veriyorsunuz oyunun sonuna kadar günlük etkinlikler yüzünden yeterli bilet toplanamıyor etkinlik oyunu yarım kalıyor lütfen günlük etkinlikleri ya kaldırın yada bundan sonra hiçbir etkinliğe katılmayıp oyunu geliştirme ye devam edeceğim. İnsanı usandırmaktan lütfen vazgeçin. Teşekkürler

Gospodar

Well-Known Member
20 fp, bina depolama gibi çoğu oyuncunun işine bile yaramayacak ödülleri çarka premium ödül olarak koymanın mantığı nedir?:) Çarkı çeviriyoruz ama boşa, dişe dokunur bir tek gözcü kulesi yükseltmesi var. Yan dünyalarda dilek kuyusu için etkinliğin tüm görevlerini yaptım, onda da çarkı 30-40 yenilemede bir kez dilek kuyusu geliyor.

Sensei

Well-Known Member
etkinlik süresi uzun, çark ödülleri pek işe yaramayacak cinstendi. günlük görevler basitti. pusula sonucu tamamen şansa dayalı olması sinir bozucu. pusuladan gelecek sonuca etki edebilecek arayüz konulabilir. şehirdeki olaylardan korsan altını pek çıkmadı. vali konağının son seviyesi için sanırım biraz elmas harcayacağım. önümüzdeki son iki günün pusula şansına bağlı :) benim notum 5/10

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi
Tüm iyi kötü geliştirme önerileriniz şirkete iletilmektedir.Şans faktörü konusunda düşüncelerinizi gayet iyi anlıyoruz ve bu konu hakkın da da şirkete şikayetlerinizi diğer tüm önerileriniz gibi iletmekteyiz lakin unutulmamalıdır ki bizler anlık geliştirme ekibi değiliz şirketimizden bilgi geldikçe forumdan bildireceğiz :)
Güncellemelerimizi takipte kalın :)

Marashlı-Kahraman

Well-Known Member
Hocam sırasının sonlara kalması bence de sıkıntı. Eğer yönetimden müdahale gelmez ise kendi çözümümüz olan aktif Cmt yapanlardan kurulu bir arkadaşa listesi yaparak sıranın vali konağına da gelmesini sağlamak olacaktır..

pelin the great

Well-Known Member
çok güzel bir etkinlikti. hiç uğraştırmadı yormadı. her zaman böyle etkinlikler bekliyoruz:) arkeoloji ve futbol kupasından sonra mutlu oldum resmen onlar çok kötüydü