• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Yaz Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

KannaXXVIII

Active Member
Betada fp vermiyordu ama büyük miktarda saldırı gücü veriyordu umarım fp için saldırı miktarından kısmazlar.

El Ajedrecista

Active Member
9 kere demir aldım 12 adım gittim. şanstan başka bir şey değil. en ufak bir strateji gerektirmeyen, tamamen şansa dayalı bir etkinlik olmuş. futboldaki şans faktörüne o kadar laf etmiştik ama orada bile takım kurup bir strateji belirleyebiliyorduk, burada ise futbolu arar olduk maalesef.

- ToruL -

Member
Korsan altını için verilen görevlerin bir süresi olsayd keşke. İki gündür verilen görevi geçemiyorum. Elimdeki en güçlü asker demir devri lejyoner'i.. Karşıma erken dönem ortaçağ zırhlı askerleri çıkıyor. Kaybetmeden 4 savaş kazan diyor ama karşıma çıkan zırhlı askerleri yenemiyorum. Lonca seferinde zar zor 2 savaş kazanabilmiştim ama o 2 savaşta silindi. Lonca seferi alanı da kapalı açılmasına 15 saat var.. Diğer görev ise lonca hazinesine 160 ürün bağışla.. Toplasan o kadar ürünüm var zaten. Başaraılamayan görevleri atlayabilmenin bir yolu var mı bilmediğim?

ÇokFena

Well-Known Member
Korsan altını için verilen görevlerin bir süresi olsayd keşke. İki gündür verilen görevi geçemiyorum. Elimdeki en güçlü asker demir devri lejyoner'i.. Karşıma erken dönem ortaçağ zırhlı askerleri çıkıyor. Kaybetmeden 4 savaş kazan diyor ama karşıma çıkan zırhlı askerleri yenemiyorum. Lonca seferinde zar zor 2 savaş kazanabilmiştim ama o 2 savaşta silindi. Lonca seferi alanı da kapalı açılmasına 15 saat var.. Diğer görev ise lonca hazinesine 160 ürün bağışla.. Toplasan o kadar ürünüm var zaten. Başaraılamayan görevleri atlayabilmenin bir yolu var mı bilmediğim?
Bu ilk etkilik galiba -pas- geç, sonraki etkinlik için iyi çalış.Keyif almaya başlayacaksın.

sleeplesslady

Well-Known Member

Görevleri atlama şansınız yok ancak takıldığınız savaş görevi için 4 komşunuzdan rica edin, şehir savunmalarına mızrakçı koysunlar, siz de onlara saldırın ve görevi geçin. ama arada sakın kaybedebileceğiniz bir savaşa girmeyin (Lonca seferi gibi)

Ballistic

Well-Known Member
Bugun 9 dunde 7 tane olay topladim 1 tane bile korsan alamadim :confused: vermiceksiniz niye gösteriyorsunuz yıldım saçma sapan ödül almaktan.
Etkinlik başlayaldan şu iki olay çıkmıyor bile artık köyde ama sorsan kesinlikle olaylarla oynanmıyor

Eklentiler

• 6B8E3009-7539-4F6B-B87B-4766BB39252C.png
    6B8E3009-7539-4F6B-B87B-4766BB39252C.png
    65,2 KB · Görüntüleme: 1
  • 04CE39EE-769B-4CF6-88C6-7C82E3FCB185.png
    04CE39EE-769B-4CF6-88C6-7C82E3FCB185.png
    76 KB · Görüntüleme: 1

DeletedUser31283

Guest
Kimse beni ayarlarla ve yüzdelerle oynanmadığına ikna edemez. Etkinlik zamanlarında kuyulardan gelen elmas oranı bile düşüyor

Tulkas

Well-Known Member
Ben artık şansa dayalı etkinlik istemiyorum, resmen bıktım. Bu ne rezillik böyle? 9 tane pusulayla 10 adım ilerliyorum. Şaka mı bu? Böyle ihtimaller zinciri mi olur, biraz insaf ?! Emek ver, zaman, elmas harca, elde ettiğin şey hiç. Oyun mu oynuyoruz, strese mi boğuluyoruz belli değil. Bir güzellik, bir keyif, bir kazanç sağlamayacaksanız oyunculara, düzenlemeyin şu etkinlikleri. Emek verenin, daha çok vakit, çaba harcayanın kazanç elde edebildiği etkinlikler istiyorum artık.