Yardım ve Sorular Bölümü Kullanımı

'Yardım ve Sorular' forumunda rebro tarafından 21. Nis 2017 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. rebro

  rebro Yönetim Ekibi Forge Of Empires

  Katılım:
  21. Eyl 2016
  Merhabalar,

  Her bölümde olduğu gibi bu bölüm içinde tüm Forum Kuralları geçerlidir. Bunlarında yanı sıra daha düzenli ve kullanışlı bir yardım ve sorular bölümü için aşağıda bildirilen kriterlere uymanız siz değerli kullanıcılarımızın yararına olacaktır.


  • Yardım ve Sorular bölümü oyun veya forum ile ilgili olan konular hakkında kullanıcıların bilgi sahibi olması amacıyla açılmış bir soru cevap bölümüdür. Bu bölümde lütfen tartışma veya sohbet içerikli diyaloglara girmeyiniz. Bu tarz faaliyetler için forumun ilgili bölümlerini kullanabilirsiniz.
  • Lütfen yeni bir konu açmadan önce Kılavuzlar bölümüne bakınız veya forumda bununla ilgili bir bilgi bulunup bulunmadığını anlamak için forumun sağ üst köşesinde bulunan ARAMA bölümünü kullanarak sorunuza cevap arayınız. Bunlar yeterli gelmediyse konu açarak sorunuzu sorabilirsiniz.
  • Sorunuzu dile getirirken lütfen açık ve düzgün bir dil kullanınız. Sorununuzla ilgili ekran görüntüleri varsa eğer eklemeyi unutmayınız.
  • Lütfen konu açarken konu başlığını "lütfen yardım","acil yardım","bir sorum var" vb gibi konu içeri hakkında bilgi vermeyen kelime gruplarından kurmayınız. Arama sonuçlarında daha başarılı bir analiz yapılması için konu başlığını sorunuzla alakalı bir şekilde seçiniz.
   

En üst
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.