• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Yardım ve Sorular Bölümü Kullanımı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Merhabalar Kral ve Kraliçelerimiz,

Her bölümde olduğu gibi bu bölüm içinde tüm Forum Kuralları geçerlidir. Bunlarında yanı sıra daha düzenli ve kullanışlı bir yardım ve sorular bölümü için aşağıda bildirilen kriterlere uymanız siz değerli oyuncularımızın yararına olacaktır.

• Yardım ve Sorular bölümü oyun veya forum ile ilgili olan konular hakkında kullanıcıların bilgi sahibi olması amacıyla açılmış bir soru cevap bölümüdür. Bu bölümde lütfen tartışma veya sohbet içerikli diyaloglara girmeyiniz. Bu tarz faaliyetler için forumun ilgili bölümlerini kullanabilirsiniz.
  • Lütfen yeni bir konu açmadan önce Kılavuzlar bölümüne bakınız veya forumda bununla ilgili bir bilgi bulunup bulunmadığını anlamak için forumun sağ üst köşesinde bulunan ARAMA bölümünü kullanarak sorunuza cevap arayınız. Bunlar yeterli gelmediyse konu açarak sorunuzu sorabilirsiniz.
  • Sorunuzu dile getirirken lütfen açık ve düzgün bir dil kullanınız. Sorununuzla ilgili ekran görüntüleri varsa eğer eklemeyi unutmayınız.
  • Lütfen konu açarken konu başlığını "lütfen yardım","acil yardım","bir sorum var" vb gibi konu içeri hakkında bilgi vermeyen kelime gruplarından kurmayınız. Arama sonuçlarında daha başarılı bir analiz yapılması için konu başlığını sorunuzla alakalı bir şekilde seçiniz.
Keyifli Oyunlar Dileriz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.