• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

YAPTIĞIN KADAR CİLA VE MOTİVE AL

• Konuyu başlatan DeletedUser31255
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser31255

Guest
Merhabalar Değerli yöneticilerim ve oyun arkadaşlarım.
2012 yılından beri bir küs bir barışık oynadığımız oyundan aşağıda belirteceğim sorundan dolayı iyicene sıkılmaya başladık.
sabah uyanıyoruz ilk iş pc açıyoruz ya da telefonlarımıza yapışıyor oyuna bakıyor emek harcıyoruz ama karşılığın da bazı sorunların çözümlenemediğini görüyoruz.
şu an hesabım da 20 tane bilgi tapınağı motivesiz dünden beri bekliyor.
ben arkadaş listem,komşularım dahil herkesi motive ediiyorum ama çoğu insan bunu yapmıyor.
arkadaş listemi siliyor yeniliyorum ama bu durum değişmiyor.
sizden nacizane önerim "'YAPTIĞIN KADAR CM AL"
ben her motive ettiğim kişiden sonra benim de 1 binam otomatik olarak motive alsa oyun daha oynanabilir olmaz mı?
bu öneriyi umarım dikkate alır gerekli birimlere ulaştırısınız.
değerli oyun arkadaşlarımdan da bu konu da fikirlerini yazıp desteklerini bekliyorum.
kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.

DeletedUser36815

Guest
her türlü devasa bina özelliği ekleniyor gerekli gereksiz... buna da bi devasa bina ekleyebilir yada mevcut devasa binalara ek özellik getirip işe yaramayan olarak kabul edilen devasa binaları işlevsel hale getirebilirler bu çok mümkün.

Örneğin : KOlezyuma madalya yanı sıra seviyesine göre "geri dönüş al" özelliği eklenebilir, misal 10 seviye kolezyumda "10 adet geri dönüş al" gibi böylece pek çok ileri seviye oyuncu bu konuda muzdarip olmaktan kurtulur.