Yönetim Binası-Forge Puanı

'Yardım ve Sorular' forumunda MAML21 tarafından 5. Eyl 2016 tarihinde açılan konu

1. MAML21

MAML21 New Member

Merhaba Bir Arkadaşım Başka dünyada oynuyor ve aynı çağdayız.
    Onun Yönetim binası 6000 Paradan Ziyade 2'şer adet Forge Puanı Üretiyor Bende ve ya oynadığımız dünyada neden yok ?

2. StormTR

StormTR Yönetim Ekibi Forge Of Empires

Merhaba, siz bir loncaya üye değilseniz veya loncanızın seviyesi çok düşük ise alamazsınız.
    Pc de Genel seçeneği altında Genel sıralama sekmesini seçin, sol üstte loncalar sekmesi vardır, diğer loncaları kontrol edebilirsiniz.

3. fatih7822

fatih7822 New Member

Fp ler le ilgili sıkıntılar yaşıyorum mesela 2 fp oluyo basıyorum fp yok diyor fp lerim durup dururken siliniyor 8 oluyo geliştirme sayfasına giriyorum 5 gösteriyor bunlardan bi tanesini videoya çekmeyi başardım bunu size nasıl aktarabilirim yardımcı olmak isterim

4. StormTR

Ticket açmanız gerekli bu durum için önce video görseli bir paylaşım sitesine yükleyin ve linkini saklayın, sonrada bize ticket açınız ve linki tickete ekleyiniz. Aslında bahsettiğiniz hata bilinen ve tamamen görsel bir hatadır ve ilgili birime bildirilmiştir.

5. fatih7822

fatih7822 New Member

Hatanın görsellik payı var ama oyun görsel hatayı düzeltmek için hak ettiğimiz fp leri de siliyor 2nci bi video daha yakaladım

6. StormTR

İşte bu video çok iyi oldu, lütfen en kısa zamanda bize link ulaştırınız, hemen ilgili birime yönlendirelim.

7. fatih7822

fatih7822 New Member

Videolar video sitelerinde düşük çözünürlük sebebiyle anlaşılamaz şekilde çıkıyor mail adresim aymazfatih@gmail.com bana mail atarsanız karşı cevap olarak size videoyu gonderebilirim

En üst