• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Vikingler

• Konuyu başlatan DeletedUser36361
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36361

Guest
Süre ödülü alabilmek için zaten zar zor yetişiyordum birde son özel görev çıkartmışsınız zaten her defa sürem gittikçe kısalmıştı bir çok insan viking görevi de yapmamaya başladı ayrıca arazi şartları da gittikçe zorlamaya başladı her yer taş dolu nereye yerleştirmeyi 5x3 binayı

GodOfDarkness

Active Member
Son görev değişikliği çok kötü olmuş. Oyun oynana bildikçe zevklidir. Eziyet ve karışıklık oyuna olan ilgiyi düşürecektir. Şimdi tüm görevleri yaptım her üründen 10 tane toplamaya başladım, 15 ürün eksiğim var, hangisinden eksik topladım acaba ??????

DeletedUser31283

Guest
Son görev değişikliği çok kötü olmuş. Oyun oynana bildikçe zevklidir. Eziyet ve karışıklık oyuna olan ilgiyi düşürecektir. Şimdi tüm görevleri yaptım her üründen 10 tane toplamaya başladım, 15 ürün eksiğim var, hangisinden eksik topladım acaba ??????
Son teknodan sonra ben mutluluk binalarını silip her binadan kuruyorum. 2500 bakır para topladıysam eger ki bu hafta öyle yaptım, Sadece ürünleri toplayıp tekno açtım. Binayı kurup son göreve geçip öyle topladım bakır paraları. Sonrada o binalrıda sildim. Sadece ürün binaları ve 8 saatlik üretim kurdum x4 beklemeden direk garantiledim görevi

DeletedUser35110

Guest
Wikingler görevi ile ilgili kolaylıklar tiyosu verebilecek var mı ? Çok uzun sürüyor. Olayı kavrayan arkadaşlar pratik bilgiler paylaşabilir mi ?

DeletedUser28367

Guest
viking görevi kolaylığı var mı her dakika zorlaştırıyorsunuz bunla ilgili bir çalışma yapılsa iyi olmaz mı
oyunun amacı iyice elmas harcatıp her yerde elmas aldırmak mı oldu

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi
Önerilerinizi düzenli olarak şirketimize bildirmekteyiz lakin unutmayınız ki bazı öneriler uzun süreli bir alt yapı çalışmasından sonra gelebilecek öneriler bunun dışında görev vb değişiklikler en kısa sürede yapılmaktadır lakin unutmamalısınız ki son karar mercii şirketimizdir :)

crazyosy

Well-Known Member
Önerilerinizi düzenli olarak şirketimize bildirmekteyiz lakin unutmayınız ki bazı öneriler uzun süreli bir alt yapı çalışmasından sonra gelebilecek öneriler bunun dışında görev vb değişiklikler en kısa sürede yapılmaktadır lakin unutmamalısınız ki son karar mercii şirketimizdir :)
sayın yetkili ben o konuda öyle düşünmüyorum. bu oyun çıkalı yaklaşık 7 yıl oldu.
bu zamana kadar basit fikirler dahi göz ününe alınmadı .
7 yıldır bu oyunu oynuyorum bazı şeyler hiç değişmedi.
hep aynı mantık .
nedense her ay etkinlik başlatılır hale geldi. önceden eventler en azından daha güzel hediyeler veriyordu.
yakın zamanda yaz etkinliği var. gene kitli hediyeler var. en gereksizi set olanlar. mantık dışı bu oyunda belli hakkın var bu seti tamamla . elindeki yetmezse elmasla al.
eskisi gibi yapsınlar. o zamanlar 1 daireden 4 hediye elit alabiliyordu. insanlar şuanda bunu yapamıyor.