Vikingler

'Öneriler' forumunda halilz1 tarafından 19. Haz 2019 tarihinde açılan konu

1. halilz1

halilz1 Member

Süre ödülü alabilmek için zaten zar zor yetişiyordum birde son özel görev çıkartmışsınız zaten her defa sürem gittikçe kısalmıştı bir çok insan viking görevi de yapmamaya başladı ayrıca arazi şartları da gittikçe zorlamaya başladı her yer taş dolu nereye yerleştirmeyi 5x3 binayı

2. Tek Baş

Tek Baş Member

Son görev değişikliği çok kötü olmuş. Oyun oynana bildikçe zevklidir. Eziyet ve karışıklık oyuna olan ilgiyi düşürecektir. Şimdi tüm görevleri yaptım her üründen 10 tane toplamaya başladım, 15 ürün eksiğim var, hangisinden eksik topladım acaba ??????

3. Desolator

Desolator Well-Known Member

Son teknodan sonra ben mutluluk binalarını silip her binadan kuruyorum. 2500 bakır para topladıysam eger ki bu hafta öyle yaptım, Sadece ürünleri toplayıp tekno açtım. Binayı kurup son göreve geçip öyle topladım bakır paraları. Sonrada o binalrıda sildim. Sadece ürün binaları ve 8 saatlik üretim kurdum x4 beklemeden direk garantiledim görevi

4. HU KAĞAN 1

HU KAĞAN 1 Well-Known Member

Wikingler görevi ile ilgili kolaylıklar tiyosu verebilecek var mı ? Çok uzun sürüyor. Olayı kavrayan arkadaşlar pratik bilgiler paylaşabilir mi ?

5. M1 Grand

M1 Grand Well-Known Member

Bari şu yerleşimdeki engelleri kaldırın da millet rahat etsin.

6. esscape

esscape Member

viking görevi kolaylığı var mı her dakika zorlaştırıyorsunuz bunla ilgili bir çalışma yapılsa iyi olmaz mı
    oyunun amacı iyice elmas harcatıp her yerde elmas aldırmak mı oldu

7. crazyosy

crazyosy Well-Known Member

formu okuyan yetkili var mı ki de önerileri dikkate alsınlar .

En üst