• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Viking yerleşimi

• Konuyu başlatan DeletedUser35825
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35825

Guest
Son olarak oyuna eklenen Viking yerleşimi sıkıntılı, köyde her yer kaya ve 3x3 bina yerleştiremiyorsunuz. Bu bina yerleşmez ise genişleme açamıyorsunuz ve olay bitiyor, genişleme bir de elmasla alınıyor ve 15 günde bir bitecek bir döngüde sürekli elmas genişlemesi olmaz.Köyü 3 kez terk ettim fakat sonuç aynı köy yine taş dolu, farklı bir alan gelmiyor.. Sizin amacınız oyuna bir şeyler katmak değil elmas satmak olmuş,bu viking olayı tamamen ticari olmuş şu anda, elmas kullanmak zorunlu değil isteğe bağlı olmalı ve yeni bir Viking veya daha sonra çıkacak Mısır vs. köylerinde ilk yerleşim için temiz ve tüm ölçülerde ki binaları yerleştirebileceğiniz bir alan olmalı.
2019-01-05 1.png

DeletedUser26317

Guest
Bu oyun strateji oyunu. taşlardan, kayalardan engellerden bahsediyorsunuz. Hertürlü binaları şehrinize yerleştirebiliyorsunuz. sadece şehrinizin planlamasını ona göre yapmanız gerek. Yönetim binanızın yerini kaydırarak, rahatça şehre binalarınız sığar. Planlama yaparsanız, elmas almadan, zamanında görevleri tamamlarsınız. Bunun içinde biraz kafanızı yormanız gerekecek. 3 kuruşa 5 köfte yok :)

DeletedUser36650

Guest
bu görev serisi ile verilen görevleri zamanında tamamlamak mumkun degildir..kısıtlı yer ve aşırı fazla ürün isteyen görevler vardır..görevleri tamamlayabilmek için anca şans faktörü %4 4 katı çıkmalıdır birden fazla.. yada elmas harcanmalıdır.. bu görev serisinin bir amacı yoktur kendi gözlemım..tamamlamak imkansıza yakın.. sozunu ettıgım sans faktörüde patlamıyor yani.. yazdım ama 20 günluk uretım hasatımda 2 kez aldım.. :S ve seriyi tamamlayamadım.. konuyu açan arkadaşa katılıyorum orantısız urun ıstıyor ve koy sınırları ıcınde tasınmaz kaya parçaları var..

DeletedUser36650

Guest
Bu oyun strateji oyunu. taşlardan, kayalardan engellerden bahsediyorsunuz. Hertürlü binaları şehrinize yerleştirebiliyorsunuz. sadece şehrinizin planlamasını ona göre yapmanız gerek. Yönetim binanızın yerini kaydırarak, rahatça şehre binalarınız sığar. Planlama yaparsanız, elmas almadan, zamanında görevleri tamamlarsınız. Bunun içinde biraz kafanızı yormanız gerekecek. 3 kuruşa 5 köfte yok :)

guzel kardesım ınan okadar ugrastım..orantısız urun ve kısıtlı genısleme ıle işin içinden çıkılacak gibi durmuyor..istediklerini elde etmek ıcın 8 saatlık uretım yaptıysanız zamanı gecırmeden hasat edıp yenı urun uretımın baslatmalısınız..aksı takdırde yetısmezki oda robot degılız, hayatımız oyundan ıbaret degıldır.. amacsız,tamalanması zor.. bir görev seridir..elmasda harcamama ragmen görev 1 gun ileri sarktı geliştirme eksik aldım..yenı serıye basladım buda aynı sekılde sonlanırsa devam etmıcem bu kosullarla..

DeletedUser31918

Guest
Şu şekilde zamanında bitiyor:) Devamlı pc başında durup 15 dk.lık üretim yapacaksın günde 3 kere saat kurup 8 saatlik üretim yapacaksın, arada eh işte 4x bonusta verirse zamanında bitiyor:)