Viking yerleşimi

'Öneriler' forumunda WarriorKhanTurk tarafından 5. Oca 2019 tarihinde açılan konu

 1. WarriorKhanTurk

  WarriorKhanTurk New Member

  Katılım:
  25. Eki 2017
  Son olarak oyuna eklenen Viking yerleşimi sıkıntılı, köyde her yer kaya ve 3x3 bina yerleştiremiyorsunuz. Bu bina yerleşmez ise genişleme açamıyorsunuz ve olay bitiyor, genişleme bir de elmasla alınıyor ve 15 günde bir bitecek bir döngüde sürekli elmas genişlemesi olmaz.Köyü 3 kez terk ettim fakat sonuç aynı köy yine taş dolu, farklı bir alan gelmiyor.. Sizin amacınız oyuna bir şeyler katmak değil elmas satmak olmuş,bu viking olayı tamamen ticari olmuş şu anda, elmas kullanmak zorunlu değil isteğe bağlı olmalı ve yeni bir Viking veya daha sonra çıkacak Mısır vs. köylerinde ilk yerleşim için temiz ve tüm ölçülerde ki binaları yerleştirebileceğiniz bir alan olmalı.
  2019-01-05 1.png
   
  sinandirlik ve gazozcu01 bunu beğendi.
 2. mh61

  mh61 Well-Known Member

  Katılım:
  6. Şub 2013
  Bu oyun strateji oyunu. taşlardan, kayalardan engellerden bahsediyorsunuz. Hertürlü binaları şehrinize yerleştirebiliyorsunuz. sadece şehrinizin planlamasını ona göre yapmanız gerek. Yönetim binanızın yerini kaydırarak, rahatça şehre binalarınız sığar. Planlama yaparsanız, elmas almadan, zamanında görevleri tamamlarsınız. Bunun içinde biraz kafanızı yormanız gerekecek. 3 kuruşa 5 köfte yok :)
   
  pabl0tr ve DefneeTR bunu beğendi.
 3. gazozcu01

  gazozcu01 New Member

  Katılım:
  24. Oca 2019
  bu görev serisi ile verilen görevleri zamanında tamamlamak mumkun degildir..kısıtlı yer ve aşırı fazla ürün isteyen görevler vardır..görevleri tamamlayabilmek için anca şans faktörü %4 4 katı çıkmalıdır birden fazla.. yada elmas harcanmalıdır.. bu görev serisinin bir amacı yoktur kendi gözlemım..tamamlamak imkansıza yakın.. sozunu ettıgım sans faktörüde patlamıyor yani.. yazdım ama 20 günluk uretım hasatımda 2 kez aldım.. :S ve seriyi tamamlayamadım.. konuyu açan arkadaşa katılıyorum orantısız urun ıstıyor ve koy sınırları ıcınde tasınmaz kaya parçaları var..
   
 4. gazozcu01

  gazozcu01 New Member

  Katılım:
  24. Oca 2019

  guzel kardesım ınan okadar ugrastım..orantısız urun ve kısıtlı genısleme ıle işin içinden çıkılacak gibi durmuyor..istediklerini elde etmek ıcın 8 saatlık uretım yaptıysanız zamanı gecırmeden hasat edıp yenı urun uretımın baslatmalısınız..aksı takdırde yetısmezki oda robot degılız, hayatımız oyundan ıbaret degıldır.. amacsız,tamalanması zor.. bir görev seridir..elmasda harcamama ragmen görev 1 gun ileri sarktı geliştirme eksik aldım..yenı serıye basladım buda aynı sekılde sonlanırsa devam etmıcem bu kosullarla..
   
  sinandirlik bunu beğendi.
 5. sinandirlik

  sinandirlik New Member

  Katılım:
  13. May 2014
  Şu şekilde zamanında bitiyor:) Devamlı pc başında durup 15 dk.lık üretim yapacaksın günde 3 kere saat kurup 8 saatlik üretim yapacaksın, arada eh işte 4x bonusta verirse zamanında bitiyor:)
   

En üst