Duyuru Uzay Çağı: Mars

MaScHeRa

Community Manager
Yönetici
Community Team


Yeni ufuklara ulaşıldı. İnsanlığın yıldızlara ulaşma hayali Forge of Empires'da bugün gerçekleşiyor ve tümüyle yeni bir uzay yarışı başlıyor. Hedefiniz: Mars! Kızıl gezegenin engin kraterlerini ve derin vadilerini keşfedin, şehriniz ve koloniniz için kaynaklarını elde edin. Ancak tetikte olun: IOU ortaklığı ve diğer Mars kolonileri gezegenin kaynaklarını kendi amaçları için kullanmaya çalışacaklar.28 Mayıs Salı günü Mars'a gidebileceksiniz

Uzay Çağı Mars, Sanal Gelecek çağını tamamladıktan sonra oynayabileceğiniz tamamıyla yeni bir çağ. Bu çağ kısımlar halinde açılmayacak. Bu defa, bu çağın seferlerini oynamalı, Mars üzerinde bir uzay kolonisi kurmalı, hikaye ve yan görevleri yerine getirmeli, kaynakları elde etmenin yeni yollarını bulmalı ve yeni devasa binasını en başından kurmalısınız.

Yeni çağın getirdikleri:
 • Yönetmeniz için kendi uzay koloniniz !
 • 51 ana hikaye görevi
 • 46 yan görev
 • 14 yinelenen görev
 • 8 yeni avatar
 • 6 yeni genişleme. (3 yeni elmas genişlemesi, 1 yeni kıta ve 2 teknoloji ağacı genişlemesi. 1 zafer genişlemesi oyuna daha önce yüklenmişti)
 • 24 yeni teknoloji
 • 2 yeni yerleşim binası
 • 5 yeni askeri birlikle 5 yeni askeri bina
 • 2 yeni üretim binası
 • 2 yeni kültür binası
 • 1 yeni dekorasyon
 • 2 yeni cadde
 • 2 yeni Devasa Binası


Koloni
Mars üzerindeki koloniniz hayatta kalma, kaynak çıkarma ve aynı zamanda fethetmeye dayalı. Bu nedenle kızıl gezegene ilk ulaştığınızda hazırlıklı olun.

Kızıl gezegendeki yeni koloninizi ziyaret etmek için şehrinizdeki rokete tıklayın :Uzay koloniniz aynı zamanda bazı özel binalara da sahip:
 • 5 ürün binası
 • 4 konut binası
 • 5 yaşam destek binası


En önemli kaynaklarınızdan biri Yaşam Desteği. Ürün üretimi için bonus sağlayan Yaşam Desteğini koloninizin sol üst tarafında görebilirsiniz.
Otonom gıda otomatı gibi yaşam destek binaları, koloninizin daha üretken ve başarılı olmasını sağlar.


Mars ürünlerini üretmek için Mars cevheri elde etmelisiniz. Kıta haritasını açın ve ne tarafa doğru genişleyebileceğini görmek için Mars'ı seçin.
Mars Kıtasını keşfettikçe, fethettiğiniz bazı sektörlerde Mars cevheri bulacaksınız.


Mars Cevheri alanına bir keşif ekibi göndermek için üzerine tıklayın. Keşfin tamamlanma süresi cevhere göre değişiklik gösterebilir. Keşif süreci tamamlandığında, cevheri daha sonra işlemek için savaş yapabilir ya da müzakere edebilirsiniz.Cevher çıkarıldıktan sonra, koloninizdeki ürün binası cevheri işleyebilir; inşa, araştırma ve pazarda alış veriş için size yeni birçok ürün sağlayabilir.Yeni Devasa BinalarıYıldız Gözetleyen
"Yıldız Gözetleyen " en güçlü karada yerleşik teleskoplardan biridir ve Güneş Sistemini çok detaylı incelemek için kullanılır. Yıldız Gözetleyen, Mars kolonisinin gelişimindeki kritik rolü çok takdir topladı.

Bu Devasa Binası, her 24 saatte geçmiş çağa ait ürünleri üretir. 1. seviyede önceki çağa ait 5 ürün, 10. seviyede 50 ve 50. seviyede 132 ürün üretilmektedir


Takımyıldızı Projesi
"Takımyıldızı Projesi", uzaya insansız roket göndermek için inşa edilmişti. Yapılan bir hata, ilk amacı uygulanamaz hale getirdi ve böylece tesis askeri füzelerin fırlatılması için yeniden düzenlendi.

Bu Devasa Binanın, size savaşın başında düşman birliklerinin yarısını öldürme şansı veren "Füze Fırlatma" yeteneği vardır. Buna ek olarak, bina şehriniz için para da üretmektedir.
Yeni Birlikler

Marsta başarılı olabilmek için, bazen silahlı çatışma kaçınılmaz olabilir. Şanslısınız ki yeni birlikleriniz de hazır! Birliklerin hepsi, saldırılan birliğe çift kat zarar verme şansı veren AR Hedef Belirleme özelliği le geldi."Çelik Muhafız" Marstaki yeni ağır birlik. AR Hedef Belirleme Sistemine ek olarak, Kuvvet Alanı 2 ile donatıldı."Tesla Walker ", yeni kısa menzilli birlik. AR Hedef Belirleme Sisteminin yanı sıra, patlama özelliği de var."The Sentinel " Mars üzerindeki hızlı birliktir. Uçma özelliğinin olması sayesinde savaş alanında hızlıca hareket edebilmektedir. AR Hedef Belirleme Sistemi ile birlikte ölümcül bir birleşim oluşturmaka.Uzun menzilli çarpışmalarıyla, "the sniperbot" ordunuzun en güçlü birimi olabilir. AR Hedef Belirlene Sistemiyle birlikte ısıtma yeteneği, bu birliğin düşman üzerinde çok kısa sürede etki etmesini sağlar.Yakın dövüşe gelince, Uzay Piyadesi dikkat çekiyor. Plazma alev fırlatıcısı birliğe Ejderha Nefesi 3 özelliği veriyor ve AR Hedef Belirleme Sistemi darbelerini yıkıcı hale getiriyor.

Uzay Çağı: Mars videomuzu kaçırmayın. Oyun tasarımcımız Kurt yeni çağımızı açıklıyor.
Yeni çağ ve özellikleri ile tüm yeni içerik hakkında düşüncelerinizi lütfen bizimle paylaşın. Yorumlarınızı dört gözle bekliyoruz! :)

Forge of Empires oynadığınız için teşekkür ederiz!

Sevgilerle,
Forge of Empires Takımınız
 
Son düzenleme bir moderatör tarafından: