• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Geri Bildirim Uzay Çağı- Asteroid Kuşak Geri bildirimleriniz.

ARKEOLOGENATOR

Well-Known Member
10 20 seklinde bile olsa 8 saate 20 tane uretiyorsak 24 saatte 3 kere üretebilirim...gunde 3 kere uretsek 60 tane... o da cok iyi saatini takip etmek gerek ama su anki uzay ussunde gunluk 600 700 mars cevheri veriyor.. geçip işkence ceker gibi takip etmektense 1 2 hafta uretir pıtır pıtır teknolari açarım :cool:
Bende 12 000 var gecsemmi bilemedim

xmen

Emekli Takım Üyesi
10 20 seklinde bile olsa 8 saate 20 tane uretiyorsak 24 saatte 3 kere üretebilirim...gunde 3 kere uretsek 60 tane... o da cok iyi saatini takip etmek gerek ama su anki uzay ussunde gunluk 600 700 mars cevheri veriyor.. geçip işkence ceker gibi takip etmektense 1 2 hafta uretir pıtır pıtır teknolari açarım :cool:

Sağlam stok yaparak geçmek mantıklı olandır.

ARKEOLOGENATOR

Well-Known Member
Kolay gelsinnnnn.... Ne kadar sorumluluk sahibi bir oyuncu olduğun cok belli herkese soruyorum 5 6 binlerde kimse cevher toplamiyo bu kadar çoğunu ilk defa görüyorum tebrik ederim.. :p:cool:
Benim anladığım 11500 cevher sadece teknonun istediği. Yeni elementin üretimi içinde ekstradan cevher isteyecek. Şimdi seferin 1. Bölümünü bitirdim heykelleri 23 nisanda toplayacağım belki asker ozalit neyn denk gelir...

61HAYLAZ61

Well-Known Member

Benim gibi stokta 30 k mars cevheri olanlar sorun yaşamaz. Sen 2 şer 2 şer üretim yapmaya devam edebilirsin :D

DeletedUser31283

Guest
:)dilerseniz geldigi gun cağ atlayabilirsiniz..mars cevheri uretemeyip sehrinizde ne varsa silip üretmek durumunda kaldığınızda beni anlayacaksınız.. betanin goruntulerini burada paylasabilme yetkim var mı bilemiyorum.. dilerseniz oyundan hızlı resim olarak paylaşabilirim sizinle.. C dunyasinda yazmanız yeterli olacaktır..
Allah’tan 72k biriktirmişim :p