• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Toplu motivasyon kiti satın alma seçeneği

• Konuyu başlatan DeletedUser31283
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser31283

Guest
merhabalar, cm oranlarının düştüğü son günlerde biz adet olarak fazla cm ihtiyacı olan oyuncular zorlanıyoruz.

Seferlerdeki sandıklardaki kit oranları artabilir yada heykellerden çıkabilir

köy etrafındaki ödüllerden tek binalık kit yerine toplu motive kiti çıkabilir

Tavernadan gümüş karşılığında alınabilir

Madalya yada elmas karşılığında da alınabilir.

Köyü motivesiz binalarla toplayınca hiç keyif vermiyor. Bu konuyu değerlendirmenizi rica ediyorum

DeletedUser31283

Guest
Mesela en az 120 cm almam lazım tapnaklar ve onur listelerine ama son 1 günde 95 cm gelmiş.. kalanı cmsiz topladık binaların

DeletedUser35419

Guest
Üstad sana katılmakla birlikte admin arkadaşlara şunu hatırlatmakta fayda var. Bu motive isteyen binaların hepsi ya para verip elmas karşılığında alınmış, ya da oyunda ciddi emek sarf edilerek lonca seferi günlük mücadele vs. sonucunda alınmış binalar. Şimdi hal böyle olunca ve de son zamanlarda aktif oynayan ve motive yapan oyuncuların sayısı azaldığında bu binalar artık dezavantajdan başka birşey değil. İyi niyetli düşünüp buna çözüm olarak oyun geliştiricilerin artık şu binalardaki motive olayını kaldıracaklarını tahmin ediyorum zira artık yavaştan kandırıldığımı düşünmeye başlıyorum. Benim gibi zamanında bu binalara sahip olup şu an motive olmayınca bu binalara para verip alan veya oyuna emek verip kazananların benimle aynı düşüncede olduğunu tahmin ediyorum. Şu an envanterimde bu binalardan birçok olmasına rağmen kurmayı düşünmüyorum çünkü halihazırda hergün yaklaşık 10-15 bina motivesiz kalıyor. Bu soruna acil bir çözüm bekliyoruz.

serdalca08

Well-Known Member
Gerek yok böyle şeylere motive edilemeyen bina kurun ya da şehirden silin herkes cm ye ihtiyaç olacak diye bi kaide mi var.

DeletedUser35419

Guest
Zaten artık kurmadığımı söyledim hocam. Benim gibi birçok oyuncu da kurmuyor sanırım. Mevcutlarla igili bir çözüm şart. Çünkü bu binalar lonca seferinde ödül olarak geliyor ya da elmasla alınıyor. O zaman ben dahil kimse almaz ve kurmaz. Herkesin illaki cm ihtiyacı vardır. Onur listelerini ne yapalım mesela silelim mi? Burdaki sorun cm yetersizliği. Bunun sebebini hepimiz az çok biliyoruz. Kaldıralım cm olayını bitsin o zaman.

serdalca08

Well-Known Member
Cila veya motiveyi oyundan kaldırdığın zaman ; Devasa özalit gelme ihtimalini kaldırmış oluyorsun bu sebeble Yağmur ormanı gibi özalit artırma olan devasayı insanlar boşuna kurmuş oluyor.
motivesiz binalar yağmaya açık oluyor motiveyi kaldırdığın zaman yağmayıda kaldırmış oluyorsun .Kişiye özel problemler birçok oyuncuya mal ediyorsun bence hiç doğru değil.

DeletedUser35419

Guest
Hocam yazdıklarımı tekrar okumanı tavsiye ediyorum. Konuyu başka yöne çekiyorsun. Ben cila ve motive kaldırılsın demiyorum. Sadece premium binalar yani tapınaklar ve kutsal gökyüzü bekçisi kabile alanı vs. için olması bana saçma geliyor. Problem kişiye özgü değil. Cm problemi yaşayanlar şeklinde bi başlık açarsan sorunun çoğunlukta olduğunu görürüz. Bu binalar dışında cm yapma imkanı var. Erzak binaları konut binaları kültür binaları var onlar için cm yolu açık. Konunun yağmur ormanıyla da alakası yok.