• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Ertelendi Ticaret

Anket

• Katılıyorum

Oylar: 15 93,8%
  • Katılmıyorum

Oylar: 0 0,0%
  • Kararsızım

Oylar: 1 6,3%

• Toplam oy kullanan
    16

Entman

Member
Benim gibi mobilden oynayan arkadaşlar için ticaret oluşturma silme gibi şeyler zulüm olabiliyor

1 = Bir ticaret oluşturduğumuz sayfada teklif ve istenilen ürün kısmında bir buton olabilir teklifi koyduğumuzda 10 x yapılabilir 10 tane otomatik oluşturulur

2 = Teklif edilen ve istenilen bir ürünü iptal etme misal ben kireç taşı teklif edip giysi istedim ama bir çok teklifim var 20 adet diyelim bunun 10 tanesini aynı buton kısmında ekle sil oluşturulup sil yaptığımda 10 teklifim otomatik silinir bunlar yapılabilir şeyler

Mobilde en büyük sorun çağlar arasında ürün değiştirme sekmesi sürekli üste çıkmak zorunda kalıyorum ürün katlamak için inanın bu çok can sıkıcı bir durum

Mobilden oynayanlar için ticaret daha kolay ve hızlı olabilir şahsi düşüncelerim bunlar

RIFKI

Active Member
Eğer böyle 10 x butonlar olacaksa iyi bir filtreleme de olması lazım çünkü şuan bile üşenmeyip onlarca teklif kuruyorlar.Pazarda aradığın şeyi bulman için zorluk çıkarıyorlar. Böyle bir şey olursa 10-20 ürünlük tekliflerden 100 tane kuran bu sefer 1000 tane kurar.sayfalarca ürün teklifi mi dolaşacağız?!!
İstediğimiz ürün oranında veya adil tekliflerin sadece listelenmesi , belirli bir kullanıcın tekliflerinin gösterilmesi yada gösterilmemesi gibi filtreleme seçenekleri geliştirilmeli.

Entman

Member
Benim bildiğim arkadaşların ve komşuların harici teklif göremiyorsun adil teklifler en üstte çıkıyor zaten

sargeras.

Well-Known Member
katılıyorum ticaret kısmını mobil için daha uygun hale getirmek lazım
pc deki gibi olmalı

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Merhabalar. Değerli önerileriniz ve bildiriminiz için teşekkürler. Mobilde pazar için başka önerileriniz de olabilir mi ? Geliştirilmesi gerektiğini düşündüğünüz yerler ya da kullanımını daha kolay hale getirecek değişiklikler varsa duymaktan memnuniyet duyacağız.

Tulkas

Well-Known Member
Ticarette 1 kişiye ait aynı teklifin 1den fazla gösterilmemesi lazım. Boşa yer işgali. A kişisi x ürüne karşılık y ürünü teklifini 100 kere paylaşmışsa, bunu 100 ayrı teklif olarak neden sayfalarca görüyoruz? Teklifin yanında x100 olsa ve alındıkça x99, x98 şeklinde azalsa çok daha kullanışlı olur herkes için. Aynı uygulama, arkadaşımızın bahsettiği gibi teklif açarken de kullanılabilir.

Egkce

Member
Dünya haritasında bölge için savaş yapıyoruz biz 8 birlikten fazla ekleyemiyoruz bot 16 adamla oynuyor bu adaletsizliği artık değiştirin saçmalık ya okyanus geleceğinin askeri birimi ile buz çağının askeri zaten denk değil savunma satın alıyorum saldırı satın alıyorum yine olmuyor bu ne dir ya ayıp emeğe saygısızlık başka bişey değil emek verdiğim oyunu silmeyi düşünüyorum tat vermiyor artık iyi oyunlar herkese tabi bu yazdıklarım kimsenin umrunda olmayacak bu da bı gercek

akucumen

Well-Known Member
Ticarette 1 kişiye ait aynı teklifin 1den fazla gösterilmemesi lazım. Boşa yer işgali. A kişisi x ürüne karşılık y ürünü teklifini 100 kere paylaşmışsa, bunu 100 ayrı teklif olarak neden sayfalarca görüyoruz? Teklifin yanında x100 olsa ve alındıkça x99, x98 şeklinde azalsa çok daha kullanışlı olur herkes için. Aynı uygulama, arkadaşımızın bahsettiği gibi teklif açarken de kullanılabilir.
Kesinlikle sonuna kadar katılıyorum. Mantıklı teklifler koyulmalı. Aynı teklifi defalarca yazmak çok saçma ve anlamsızca sayfalar doluyor.

KralqmaS

Well-Known Member
Ticarette kaç tane ürünümüz var görebilsek iyi olabilir. Mesela A ürününden şu kadarın pazarda , şu kadarın deponda gibi. Ürün sayımı yaparken çok zor oluyor. Ayriyeten teklifleri pazardan çekerken şu ürünün tamamını pazardan çek gibi seçenekler eklenmeli. Mobil için söylüyorum.
Bunlara ek keşke global ticaret bölgesi gibi şeyler eklense. Zira arkadaş, komşu ve loncadaş kısıtlaması insanların bazı ürünleri bulmasını imkansızlaştırıyor.

Darkest Fear

Well-Known Member
bence de gerçekten böyle bir şey çok gerekli çünkü ticaret yaparken mesela 10 tane teklif oluşturacağımızda öyle 2 saat teklif oluşturacağım diye uğraşmam

sleeplesslady

Well-Known Member
Ticaret ile ilgili kapsamlı güncellemeler, düzenlemeler düşünüldüğü geri bildirimini aldık, şimdilik Ticaret ile ilgili öneriler ertelenmiştir.