• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Hata Değil Teraslarım Küçülmüş

xmen

Emekli Takım Üyesi
Teraslar küçülmedi ama tasarımsal olarak değişiklik yapıldı.

Eski Tasarım

P_SS_MultiAge_Expedition16.png

Yeni Tasarım

P_SS_MultiAge_Expedition16.png

Yine bunlara benzer bir kaç binada da tasarımsal değişiklikler yapıldı.

61HAYLAZ61

Well-Known Member

Artık teraslar popüler olmadığı için herkes benim gibi eritiyor teraslari. Şahsen ben 40+ tane teras erittim.eritmeye de devam ediyorum. Kapladığı alana göre verdiği 5 fp yeterli değil artık. Bu küçültme olayı erken gelse idi belki değerdi kapladığı alana. Sanırım küçültme kiti gelene kadar kimsede teras kalmayacak...

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Artık teraslar popüler olmadığı için herkes benim gibi eritiyor teraslari. Şahsen ben 40+ tane teras erittim.eritmeye de devam ediyorum. Kapladığı alana göre verdiği 5 fp yeterli değil artık. Bu küçültme olayı erken gelse idi belki değerdi kapladığı alana. Sanırım küçültme kiti gelene kadar kimsede teras kalmayacak...

aynen bende bir çoğunu sildim

Çevik Atmaca

Well-Known Member
Benim dikkatimi diğer kitlerdeki gibi içe dönük okların olmaması çekti, dolayısıyla küçültme değil de yükseltme mi olacak, yükseltme olacaksa nasıl özellikler eklenecek,sadece üretim artırılacak mı yoksa yeni özellikler eklenecek mi ss gibi ? Teraslar seferin tekrar önem kazanması için değerli,sürpriz bekliyorum o yüzden. Küçültme ile yetinmeyin.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Benim dikkatimi diğer kitlerdeki gibi içe dönük okların olmaması çekti, dolayısıyla küçültme değil de yükseltme mi olacak, yükseltme olacaksa nasıl özellikler eklenecek,sadece üretim artırılacak mı yoksa yeni özellikler eklenecek mi ss gibi ? Teraslar seferin tekrar önem kazanması için değerli,sürpriz bekliyorum o yüzden. Küçültme ile yetinmeyin.

Bilgi Tapınağı içinde geldi örnek vermek gerekirse, 2 FP veriyor artık. Terastaki beklenti ise küçülmesi :)
Onur Heykelleri, Terasların yerlerini alabilir. :)

DeletedUser25664

Guest
Geçmişin yüzü seviye 2 %3 saldırı ordusuna atak bonusu
Güneş tanrı kapısı seviye 2 %4 saldırı ordusuna savunma bonusu
Kabile alanı seviye 2 sadece ürün artışı
Ayin ateşi seviye 2 %12 defans ordusuna savunma artışı
Kgb seviye 2 2 fp boyutları aynı
Teras seviye 2 24 saat üretimde 12 fp boyutlar aynı
Gençlik çeşmesinin 2. seviyesi yok dilek kuyusu gibi küçültme kiti mevcut