• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

temsilci

ahmetusk

Well-Known Member
Merhabalar. Geç dönem orta çağ da oynamaktayım ve dün viking yerleşkesini ikinci kez bitirdim. Yönetim binama temsilci aktarabilme özelliğini açmış oldum.
Temsilciyi açmadan evvel yönetim binam günlük 6k para ve 4 FP veriyordu. lakin temsilciyi açtıktan sonra bu 4 FP gelmemeye başladı sadece 1 FP gelmeye başladı. Temsilciyi çıkarsam yeniden 4 fp almaya devam edebilir miyim?
yardımcı olursanız sevinirim. iyi günler.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Merhabalar. Geç dönem orta çağ da oynamaktayım ve dün viking yerleşkesini ikinci kez bitirdim. Yönetim binama temsilci aktarabilme özelliğini açmış oldum.
Temsilciyi açmadan evvel yönetim binam günlük 6k para ve 4 FP veriyordu. lakin temsilciyi açtıktan sonra bu 4 FP gelmemeye başladı sadece 1 FP gelmeye başladı. Temsilciyi çıkarsam yeniden 4 fp almaya devam edebilir miyim?
yardımcı olursanız sevinirim. iyi günler.

FP veren temsilci eklemişseniz + 1 FP fazladan alırsınız. Yönetim binasından gelen 4FP ise Lonca seviyenizden gelmektedir. Toplamda sizin verdiğiniz bilgilere göre 5 FP almanız gerekiyor. Lonca değiştirmemişseniz bu şekilde devam edecektir. Fakat bir sorun olduğunu düşünüyorsanız destek ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Lütfen durumunuzun daha detaylı incelenmesi için kendilerine başvuruda bulunun. Keyifli oyunlar dileriz.

ahmetusk

Well-Known Member
FP veren temsilci eklemişseniz + 1 FP fazladan alırsınız. Yönetim binasından gelen 4FP ise Lonca seviyenizden gelmektedir. Toplamda sizin verdiğiniz bilgilere göre 5 FP almanız gerekiyor. Lonca değiştirmemişseniz bu şekilde devam edecektir. Fakat bir sorun olduğunu düşünüyorsanız destek ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Lütfen durumunuzun daha detaylı incelenmesi için kendilerine başvuruda bulunun. Keyifli oyunlar dileriz.

cevap için teşekkürler.
doğru diyorsunuz lonca değiştirmiştim. ve bu dediğinizi bilmiyordum lonca seviyesinden dolayı gelen fp bonusunu.
yeni olduğum için oyunda yavaş yavaş alışacağım :)