• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

St. Patrick Günü Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

ondererdem

Well-Known Member
"bugun zaman gecmek bilmedi sonraki mucadele icin yarin gel" dedi aziz patrick.
bu biraz sizede garip gelmiyor mu?

DeletedUser35008

Guest
Sahiden çok sıkıcı. Değişiklik yapalım derken saçma bir şey çıkmış. Sarkaçlı saat gibi tik tak tik tak bakakalıyor insan. Sonra kapat gitsin.

DeletedUser36815

Guest
Genel itibariyle fena değildi. Sadece bazı oyuncuların anlaması için daha detaylı açıklama iyi olabilirmiş. Hiçbir elmas harcamaksızın 4 binayı 2. seviyeye çıkartabildiğim için mutluyum fakat en başından daha taktiksel bir takım açıklamalar olsaydı 5. binayı da 2. seviye yapmak iyi olurdu. Birazcık kafayı çalıştıran ve sabırlı olan herkesin yeterli verimi elde edebileceği bir etkinlikti. Darısı diğer etkinliklerin başına. Böylesi daha iyi olmuş nerde beleş oraya yerleş mantığıyla yaklaşan yada aman ne düşünücem ya yapar geçerim kafasıyla oynayanla biraz olsun kafayı çalıştıran arasında kazanç farkı yaratan yarışmalarınızın devamını diliyorum.

ondererdem

Well-Known Member
Başında aziz, hz. El gibi sıfat taşıyan adamlar kime ne fayda sağlamış ki ,sen ne umuyorsun .Din propagandasi iste bugun git yarin gel ötelemiş adam xd
tam olarak katilmiyorum, faydalari oldugunu dusunuyorum kendi devir ve donemlerinde.
bugunden bahsedersek, daha cok kaos ve dusman yaratma konusunda uzmanlasmis insanlarin kontrolu altinda kulturel bir yozlasma oldugu kesin.