• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

St. Patrick Günü Etkinliği 2020 Geri Bildirimleriniz

Ready2Die

Emekli Takım Üyesi
St.Patricks%20logo.png

Değerli oyuncularımız St. Patrick Günü Etkinliği 2020 geri bildirimlerinizi bizimle burada paylaşın.

serdalca08

Well-Known Member
Sırf merakımdan google ya sordum aziz patrik etkinliği ney diye ,birkez daha anladım bütün dinlerin ne kadar boş olduğu bu etkinlik gibi .XD

AlphaMax

Active Member
İDLE oyunları örnek alındı diye sevinmişim ama bu kadar saçmalık iğrençlik olamaz. kenyadamı hazırlandı bu etkinlik . zorzar Altın toplayıp yüklsetme yapıyoruz bari bi hediye alalım diye 8.4Q olanla yeniliyoruz. sıfırdan tekrar altınla yükseltiyoruzki sorunda saten elde altın kalmaması. verdikleri günde 100 altın . görev süresi geldi sap gibi kaldık ortada. altın yok görevde sacma sapan ödüller veriliyor. büyük ödül almak hayal. Neden çoklu görevler 2x görevler yapılmadığını merak ediyorum bu etkinlik için şart yoksa sadece nakit para yatıranlar seti dizebilecek. Ne kadarda sevinmiştik halbuki idle oyunuyla birleşen etkinlik için .Elimiz kolumuz bağlı malesef.hiç yapılmıyosa olaylar eklensin 100 altın verilsin bari.

DeletedUser37068

Guest
Gorevlerden altın alırız onunla biraz ilerleriz diye düşündük, orada da bir ordu verdi tüm birliklerimi temizledi. Benim için oyun bitti

DeletedUser37137

Guest
Etkinlikte şehir sınırı var mı yoksa sürekli bir şehir bittikten sonra diğerine geçebilir miyiz cevaplarsanız çok sevinirim

xmen

Emekli Takım Üyesi
TRDil.jpg

TRDil2.jpg

TRDil3.jpg

Bazı çevirilerde eksikler var, buradan yardımcı olmaya çalışacağız.

Son düzenleme:

kayaarkası

Well-Known Member
Etkinlikteki görevlerde yönetici ataması olmaması gerekir. Görevi geçebilmek için yönetici ataması yapmak zorunda kalıyoruz. Hal böyle iken altınlar çabuk tükeniyor. Bu da saati ileri alma özelliği ve kasaba bittiğinde sandık açmak için yeterli altına sahip olmadığımız için o özellikleri kullanma olanağı vermiyor. Bir noktadan sonra ürün üreten fabrikalar işe yaramıyor. En çok önem kazanan havai fişek fabrikası oluyor. Durum böyle iken görevler yüzünden diğer fabrikalara atadığımız yöneticiler için altınlar boşa gidiyor. Görevlerde bizden çiçek fabrikasından X miktarda ürün, gemi x miktarda ürün taşıması veya 200 seviye yükseltme gibi görevler bence gayet güzel. İşin özeti : Oyuncuların altını dilediği gibi harcayabiliyor olması gerekir.

DeletedUser35572

Guest
ödül seti nin tamamlanmaması pek de önemli değil umurumuzda olmaz (ki seti tamamladm)

ama
böyle zevksiz ve ekran başına kitleyen etkinliklere hiç kimse hazmetmez.
şu oyunu oynayan bir Allahın kulu bile etkinlik konseptibi sevdiği söylenemez.

daha çok strateji ve mantık ile ilerleme isteyen etkinliki yapın,gene de ödül almayalm set eksik kalsın ama güzel bir şekilde akla hitap etsin

DeletedUser31283

Guest
Yoğun oynanan şehirde olaylardan hiçbirşey gelmiyor. C’de oynamıyorum etkinliği ve dün 3 olaydan arka arkaya 200er küp altın geldi. Bu durum can sıkıyor. Etkinlik zamanlarında ayarlarla oynanıyor diye düşünüyorum

Bugün dinegu dışındaki köylerimi toplarken 1 köyde 100, 2 köyde 200er geldi.

Dineguda 10 :eek:

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Guest
Yoğun oynanan şehirde olaylardan hiçbirşey gelmiyor. C’de oynamıyorum etkinliği ve dün 3 olaydan arka arkaya 200er küp altın geldi. Bu durum can sıkıyor. Etkinlik zamanlarında ayarlarla oynanıyor diye düşünüyorum

Bugün dinegu dışındaki köylerimi toplarken 1 köyde 100, 2 köyde 200er geldi.

Dineguda 10 :eek:
Hayattaki şansım (temsili) :D:D:p