• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Soru - Cevap

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24770

Guest
yav benim mahallede hep 40 ve 45 arası oldu hiç yukarı çıkmadı puan gelişimi için hemen hemen günlük hepsine saldırıyom ama haftada aldıgım genel puan sadece 7-8 bin civarı bazısına bakıyom adam 12-13 bin genel puan alıyor adamın mahalle hem sayısal olarak hemde askeri olarak saglam benimkiler hep fukara içlerinde 6 yada 7 kişi var 2000 nin üzerinde puan alabildigim gerisi 240 lık hep napayım ben burda benim hakkım yenmiyormu ? lütfen buna bir çare bulunsun bence en önemli sorun bu gerisi o kadar ö. deil herkeze kolay gelsin iyi oyunlar :)

DeletedUser15492

Guest
Mahalle dağılımları üyelerin online durumuna göre belirlenmektedir. Örneğin bir hesaba 1 veya 2 hafta gibi bir süre zarfında giriş yapılmamış ise sistem oyuncuyu farklı bir mahalleye taşıyor.
Arkadaşlar mahalleler ile ilgili sıkıntının farkındayız kimi mahallede 70-80 kişi var iken kimisinde de bu sayı 40-50 .
Buda puan artışlarını etkilemektedir.
Sorunu düzeltmek için büyük çaba içerisindeyiz . Sizden biraz sabır bekliyoruz...
İyi oyunlar...

Sizin anlattığınız şey mahalle birleşimiyle alakası yok, online olmayan oyuncu belirli bir zaman sonra mahalleden düşüyor ok, de benim sorduğum soru bu değil, araa yapılan toplu mahalle birleşimleri neye göre yapılıyor ? aynı loncada olduğum bir üyenin , gün önce mahallesi 41 kişiden 78 kişye çıktı. Onun çıktı da benim neden aynı duruyor ? 1aydır birlikteyiz ve neredeyse aynı derecede ınline oluyoruz, en azından ben ondan günlük 3-4 saat daha fazla online olabiliyorum. Adminim bizler müşteriyiz, şöyle düşünün cep telefonunuz arıza yapmış açılmıyor tamirciye verdiğinizde sorunun nereden kaynaklandığını söyleyemesi ve ne zaman yapacağını söyleyememesi ile aynı şey gibi düşünüyorum. Belki sizde müzdaripsiniz aynı sorundan bir oyuncu olarak fakat aynı anda takım liderlerinden biri olarak ilettiğiniz sorunlara cevap alamıyormusunuz ? Verilen bir cevap yokmu ?

DeletedUser

Guest
Oyun da bulundukları süreler yani online süreleri. Puanlamalar, erzak-altın oranları ve savaşlar.
Bu saydığım unsurların kombinasyonu sonucu mahalleler birleştiriliyor... Tam anlamıyla çalıştığını düşünmediğimiz için kesin bir cevap vermek istemedik....

DeletedUser23572

Guest
Oyun da bulundukları süreler yani online süreleri. Puanlamalar, erzak-altın oranları ve savaşlar.
Bu saydığım unsurların kombinasyonu sonucu mahalleler birleştiriliyor... Tam anlamıyla çalıştığını düşünmediğimiz için kesin bir cevap vermek istemedik....

Ben bundan ziyade kişilerin üye oluş tarihleriyle ilgili olduğunu düşünüyordum bunun.

DeletedUser

Guest
selam,
sorum forum ile ilgili. ayarlardan forumun mobil versiyonunu seçmiştim denemek için fakat şimdi full versiyona dönmüyor. ayarlar kısmı ve "full site" linki de çalışmıyor. forumu normal görünülemek için ne yapabilirim ?

DeletedUser

Guest
selam,
sorum forum ile ilgili. ayarlardan forumun mobil versiyonunu seçmiştim denemek için fakat şimdi full versiyona dönmüyor. ayarlar kısmı ve "full site" linki de çalışmıyor. forumu normal görünülemek için ne yapabilirim ?

Sorununuz düzeltilmiş görünmektedir.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Guest
Arkadaşlar merhaba,
Oyun kılavuzunu bir türlü bulamadım bilemediğim bir sürü şey var yardımcı olmanızı rica ediyorum.

DeletedUser

Guest
Yuh diyorum kendime başka birşey diyemiyorum op'um çok teşekkür ederim yazıyormuş orada kocaman :) :) yaşlılık işte

DeletedUser

Guest
Estafurullah aklınıza takılan bir yer olursa yine buradan soru cevap şeklinde yazabilirsiniz iyi oyunlar :)

DeletedUser1467

Guest
Bana uzunca bir süredir savaşlardan veya motive, cilalardan hiç ozalit çıkmıyor. Bu sadece bende mi var yoksa son zamanlarda çıkaran var mı ?

DeletedUser25481

Guest
SabanlariArastir.jpg

Sevgili arkadaşlar;
Gözümden mi kaçıyor ben mi göremedim bilmiyorum ama bu "Sabanları araştır" görevini nereden tamamlıyoruz. "Yeni teknoloji araştır" menusunde göremedim bir türlü. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Herkese zevkli, bol çekişmeli oyunlar.
Saygılar.

:cool:

DeletedUser

Guest
578 adlı eklentiyi görüntüle

Sevgili arkadaşlar;
Gözümden mi kaçıyor ben mi göremedim bilmiyorum ama bu "Sabanları araştır" görevini nereden tamamlıyoruz. "Yeni teknoloji araştır" menusunde göremedim bir türlü. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Herkese zevkli, bol çekişmeli oyunlar.
Saygılar.

:cool:

Demir devri araştırmalarının en sonunda Kaplıcalar ile Emir Komuta Zinciri'nin arasında. İyi Oyunlar

DeletedUser25481

Guest
Geçici körlük heralde. Oyunu çok oynamaktan olsa gerek. Teşekkürler "Glabella"

DeletedUser21969

Guest
Bana uzunca bir süredir savaşlardan veya motive, cilalardan hiç ozalit çıkmıyor. Bu sadece bende mi var yoksa son zamanlarda çıkaran var mı ?

aslında güncelleme ile proje çıkma oranı arttı bana daha sık çıkıyor ama sizde durum nasıl bilemem

DeletedUser

Guest
Bizim lonca 2:1 ve diğer çıkma olayı sayesinde baya bir bina kurdu. 0 elmasla kuran birçok kişi var.

DeletedUser21969

Guest
2:1 meselesinde ben projeyi seçemiyorum 2 kopyası olana tıklıyorum ama seçmiyor