• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Soru - Cevap

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

serdalca08

Well-Known Member
Mars cevheri elde etmek için ya elmas kullanarak elde edilir,ya da mars kıta haritasında keşif gönderdiğin bölgede savaşarak veya müzakere edilerek elde edebilirsiniz.Kolay gelsin.

DeletedUser14582

Guest
Etkinlikte elimdeki elmasla iki kere enerji icecegi aldim.200 elmasla ilkinde aldim.ikinci aldigimda icecekte vermedi 200 elmasta yok oldu

xmen

Emekli Takım Üyesi
Bu resmi araştırdım İngilizce forumlarında ordu yönetimleri için bir öneri de bulunulmuş ve o esnada Photoshop ile tasarlanmış bir görsele aittir. Olsa elbette güzel olurdu :)

Son düzenleme:

DeletedUser35024

Guest
Caroarter adlı yeni bir hesabım var. Pazara takasa koyduğum ürünler listede görünmüyor. Niye acaba

MjoR

Well-Known Member
diğer eşsiz binaların yanındayken derken aynı binayı yan yana koysak kabul ediliyor mu yoksa kendisi hariç mi?

DeletedUser34862

Guest
Merhaba arkadaşlar, modern çağa ilk defa geçeceğim incelediğim kadarıyla bu çağdan itibaren eski çağlarda üretilen ürünlerin örneğin Kahvenin Gıda işleme tesisine verilerek Hazır Yemek üretimi yapılabiliecek. Bu durumda Kahve üreten binayı Kahve Çekici yeniden şehre kurulması gerekecek diye tahmn ediyorum yanlışsa lütfen uyarın. Bir diğer sorum ise Modern çağdan sonraki bir çok şehirde Ürün binası göremiyorum bunun sebebi nedir? Başka bir kaynaktan alınabidiği için mi kurmuyorlar?

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Merhaba arkadaşlar, modern çağa ilk defa geçeceğim incelediğim kadarıyla bu çağdan itibaren eski çağlarda üretilen ürünlerin örneğin Kahvenin Gıda işleme tesisine verilerek Hazır Yemek üretimi yapılabiliecek. Bu durumda Kahve üreten binayı Kahve Çekici yeniden şehre kurulması gerekecek diye tahmn ediyorum yanlışsa lütfen uyarın. Bir diğer sorum ise Modern çağdan sonraki bir çok şehirde Ürün binası göremiyorum bunun sebebi nedir? Başka bir kaynaktan alınabidiği için mi kurmuyorlar?
Merhaba;

Evet Modern cağdan ihtibaren dilek kuyusu,ürün veren devasa binalar işlenmemiş urun üretirler.. Modern çağda binalariniz sömürge çağına ait ürün üretir. Fontenac şatonuz var ise ürün binasi kurmadan çağınıza ait ürün toplayabilirsiniz..Şatonuzun Seviyesi karşılamıyorsa sehrinizde mevcut ürün veren etkinlik binalarınızı çağınıza yükselterek de ürün toplayabilirsiniz. Eğer hala karşılamıyorsa çift seritli yol kullanarak ürün binasi kurabilirsiniz..Dediginiz gibi bunun icin işlenmemiş ürüne ihtiyacınız olacaktır..

DeletedUser34862

Guest
Merhaba;

Evet Modern cağdan ihtibaren dilek kuyusu,ürün veren devasa binalar işlenmemiş urun üretirler.. Modern çağda binalariniz sömürge çağına ait ürün üretir. Fontenac şatonuz var ise ürün binasi kurmadan çağınıza ait ürün toplayabilirsiniz..Şatonuzun Seviyesi karşılamıyorsa sehrinizde mevcut ürün veren etkinlik binalarınızı çağınıza yükselterek de ürün toplayabilirsiniz. Eğer hala karşılamıyorsa çift seritli yol kullanarak ürün binasi kurabilirsiniz..Dediginiz gibi bunun icin işlenmemiş ürüne ihtiyacınız olacaktır..

Teşekkür ederim, Frontenac Şatosu var ancak seviyesi biraz düşük. yetip yetmeyeceğini tecrübe edeceğim artık.

Bir diğer merak ettğim konu ise Nalbant. İleri çağdaki hesaplarda Nalbant görüyorum bunu kurmlarının sebebi örneğin "24 Kere 4 saatlik üretim tamamla" görevlerini daha çabuk ve yerden tasarruf ederek yapabilmek için mi başka bir sebep varmıdır?

-KIZIL MELEK-

Well-Known Member
Teşekkür ederim, Frontenac Şatosu var ancak seviyesi biraz düşük. yetip yetmeyeceğini tecrübe edeceğim artık.

Bir diğer merak ettğim konu ise Nalbant. İleri çağdaki hesaplarda Nalbant görüyorum bunu kurmlarının sebebi örneğin "24 Kere 4 saatlik üretim tamamla" görevlerini daha çabuk ve yerden tasarruf ederek yapabilmek için mi başka bir sebep varmıdır?
Tahmininiz doğru... etkinlikler de görev yapmak için hem yerden tasarruf çünkü 2x2 yer alıyor..

MjoR

Well-Known Member
E dünyasında yenileme kitini antikacıya verebiliyorum ama D dünyasında neden yapamıyorum?

MjoR

Well-Known Member
bende royal ve marks var, sağ tarafta onların bonusu görünüyor ama fil çeşmelerinin verdiği bonuslar eklenmiyor. o halde royal ve marks silinirse mi verecekler? eğer öyleyse bu 2 binayı sileceğim ürün veriyorlar sadece