• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Soru - Cevap

• Konuyu başlatan DeletedUser42
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36420

Guest
ya allah aşkına yönetimden birisi cevap versin bu dilek kuyuları artık sadece para ve erzakmı veriyor? 2 aydır hergün dilek kuyularından para ve arzak alıyorum eğer böyle devam edecekse görevlerden dilek kuyusu düşürmeye yada görev yapmaya çalışmayalım yada silelim gitsin hiç bir işe yaramıyorlar boşuna yer kaplamaktan başka ...

DeletedUser36420

Guest
ya allah aşkına yönetimden birisi cevap versin bu dilek kuyuları artık sadece para ve erzakmı veriyor? 2 aydır hergün dilek kuyularından para ve arzak alıyorum eğer böyle devam edecekse görevlerden dilek kuyusu düşürmeye yada görev yapmaya çalışmayalım yada silelim gitsin hiç bir işe yaramıyorlar boşuna yer kaplamaktan başka ...

DeletedUser36420

Guest
Desolator :)ben böyle şansın gerçek hayttan geçtik oyundadamı buldu bu şans beni

UMIT UNAL

Active Member
Dilek kuyusu, Gençlik çeşmesine göre daha değerli bir binadır.
Hediye verme oranı daha yüksektir.
Bunu gözden kaçırmayın.
Ayrıca oyunun avantajlı yanı,tüm dünyalardaki elmaslar tek hesapta toplanıyor ve istediğiniz dünyada kullanılabiliyor.
Tavsiye olarak, aktif olmadığınız dünyalara Dilek kuyuları ve / veya Gençlik çeşmeleri kurunuz.
Asıl dünyanızda bunlara yer ayırmayınız.
Asıl dünyanızdaki elmas ihtiyacı derdinden kurtulursunuz ve asıl dünyanızda yer problemi çekmezsiniz.
İyi oyunlar.

DeletedUser31283

Guest
örnek görmek isteyen dinegu ve diğerleri olmak üzere köylerime bakabilir :))

DeletedUser36627

Guest
bir şey merak ediyorum. şimdi ben
anvahal dünyasında daha çok geliştiriyorum şehrimi. cirgard da oynuyorum ama günde neredeyse 1 defa giriyorum ya da girmiyorum oyuna. şimdi ben cingard dünyasından biri ile fp anlaşması yapsam. o orta sıralarda alan anvahaldeki nadiren baktığı hesabından bana fp atsa bende aynı sayıda fp yi onun cingarddaki şehrine atsam. böyle bir anlaşma yapmamız oyun kurallarına aykırı olur mu? ya da ben mesela cingard hesabımdan herhangi bir karşılık beklemeksizin isteidğim oyuncunun devasasına destek olabilir miyim? 1.9 un üzerinde atarak. yahut başkası benim anvahal deki devasalarıma herhangi bir karşılık beklemeksizin fp atsa bu sorun oluşturur mu?

DeletedUser36627

Guest
Bi başka sorum daha var. benim gibi yeni oyuncuların mevcut dünyalarda ilerleyerek uzun zamandır oynamakta olan oyuncularla yarışabilmesi mümkün değil. bir sonraki yeni dünya ne zaman açılır?

DeletedUser36425

Guest
bir şey merak ediyorum. şimdi ben
anvahal dünyasında daha çok geliştiriyorum şehrimi. cirgard da oynuyorum ama günde neredeyse 1 defa giriyorum ya da girmiyorum oyuna. şimdi ben cingard dünyasından biri ile fp anlaşması yapsam. o orta sıralarda alan anvahaldeki nadiren baktığı hesabından bana fp atsa bende aynı sayıda fp yi onun cingarddaki şehrine atsam. böyle bir anlaşma yapmamız oyun kurallarına aykırı olur mu? ya da ben mesela cingard hesabımdan herhangi bir karşılık beklemeksizin isteidğim oyuncunun devasasına destek olabilir miyim? 1.9 un üzerinde atarak. yahut başkası benim anvahal deki devasalarıma herhangi bir karşılık beklemeksizin fp atsa bu sorun oluşturur mu?
Dünyalar arası fp anlaşması yapmak oyun kurallarında yasaklanmıştır.

DeletedUser30126

Guest
11 ayın sultanı ramazan ayında ayasofyamı ibadete açmak istiyorum.namaz kılan onun de iftar yapan insan efektleri ekler mısınız.

aliozan

Well-Known Member
viking için ödül görünümünü açtığımız zaman 10. seviye Yggdrasil den sonraki seviyeler için 12 ve 15 inci seviyelerde Yggdrasil ağacının üstüne geldiğimizde bu öğenin olası bütün gelişmelerini görmek için tıklayınız diyor. tıkladığımızda ise sadece 9. uncu seviyeye kadar olan gelişmeler gösteriliyor. bir çelişki var. 9. seviyede görev bitiyor ve Viking ler uygulaması son mu buluyor? eğer son bulmuyor ise 15.inci seviyeden sonra görünen 50fp lik hediye her gün mü veriliyor yoksa bir defaya mahsus mu veriliyor?

DeletedUser36421

Guest
Sayin forum yoneticileri.Birkac haftadir yasadigim bir sorun var.Form icindeki form oyunlari kisminda gorsel resimli sorularin resimlerini goremiyorum.Lakin yarisma bitince verilen cevaplar ve soru resmi aciliyor.Onceden yasamadigim bir sorunbu.Bir ay oncesinde soru resmini goruyor ve cevaplama sansini elde ederken,Simdi konu acildiginda resim kisminda sadece (IMG) yazisini goruyorum.Tiklanamadigi gibi acilmiyorda.Yarisma sonuclari olan yanitlar sayfasi geldiginde bu sorun yasanmiyor.Yardimci olurmusunuz? Saygilar

xmen

Emekli Takım Üyesi
Sayin forum yoneticileri.Birkac haftadir yasadigim bir sorun var.Form icindeki form oyunlari kisminda gorsel resimli sorularin resimlerini goremiyorum.Lakin yarisma bitince verilen cevaplar ve soru resmi aciliyor.Onceden yasamadigim bir sorunbu.Bir ay oncesinde soru resmini goruyor ve cevaplama sansini elde ederken,Simdi konu acildiginda resim kisminda sadece (IMG) yazisini goruyorum.Tiklanamadigi gibi acilmiyorda.Yarisma sonuclari olan yanitlar sayfasi geldiginde bu sorun yasanmiyor.Yardimci olurmusunuz? Saygilar
Mesajlar moderatör onaylı olduğu için yöneticilere görünmektedir. Sonuçlar açıklandığında ise herkese yansıtılmaktadır. İyi oyunlar dileriz.

xmen

Emekli Takım Üyesi
viking için ödül görünümünü açtığımız zaman 10. seviye Yggdrasil den sonraki seviyeler için 12 ve 15 inci seviyelerde Yggdrasil ağacının üstüne geldiğimizde bu öğenin olası bütün gelişmelerini görmek için tıklayınız diyor. tıkladığımızda ise sadece 9. uncu seviyeye kadar olan gelişmeler gösteriliyor. bir çelişki var. 9. seviyede görev bitiyor ve Viking ler uygulaması son mu buluyor? eğer son bulmuyor ise 15.inci seviyeden sonra görünen 50fp lik hediye her gün mü veriliyor yoksa bir defaya mahsus mu veriliyor?

Merhabalar, yggdrasil sadece 9 seviyeden oluşmaktadır. Buradan görebilirsiniz. https://tr.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Yggdrasil_-_9._Sv.

15. Görevden sonraki 50 Fp ise sadece o yerleşim görevi bitiminde verilmektedir. iyi oyunlar dileriz.

Son düzenleme:

DeletedUser36421

Guest
Mesajlar moderatör onaylı olduğu için yöneticilere görünmektedir. Sonuçlar açıklandığında ise herkese yansıtılmaktadır. İyi oyunlar dileriz.
Cevaplar degil soru kismindaki resimden bahsediyorum.Yarismadaki soru resmini goremiyorum.Bu olaydan dolayi da cevap veremiyorum.Benim derdim buydu.Chrom a gectim.Simdilik bu derdim halloldu.Haa ilerde chromda da ayni dert hasil olursa boyle bir cevap vermezsiniz insallah.Saygilar

DeletedUser36525

Guest
Cevaplar degil soru kismindaki resimden bahsediyorum.Yarismadaki soru resmini goremiyorum.Bu olaydan dolayi da cevap veremiyorum.Benim derdim buydu.Chrom a gectim.Simdilik bu derdim halloldu.Haa ilerde chromda da ayni dert hasil olursa boyle bir cevap vermezsiniz insallah.Saygilar
Değerli oyuncumuz chrome de bazen böyle sorunlar olabiliyor. Vereceğim linkten adımları takip ederek sorununuz çözebilirsiniz. Eğer sorununuz bunları yapmanıza rağmen çözülmezse chrome tarayıcınızın sürümünü kontrol edip güncel durumda olduğundan emin olun. https://support.google.com/websearch/answer/112568?hl=tr

MjoR

Well-Known Member
Yeni çağ ile gelen Mars Cevherini nereden tedarik edeceğimiz konusunda bilgisi olan var mı?