Soru - Cevap

qwerasd

New Member
merhaba, mobile uygulamsında lonca kıta savaşlarına katılabilmemiz için bir çalışmanız var mı?

KerimKrRb

Member
Merhaba,
Burada belirtilen 600 elmas ve 6 adet genişleme hakkında yardımcı olur musunuz.? 600 elmasa 6 adet genişleme hakkım olduğunu ve 6 dan sonra elmas miktarının artacağını ilaveten ek genişleme hakkım olacağını mı söylemelte yoksa elmas ile genişleme hakkımın 6 adetten fazla olamayacağını mı söylemekte ?

Eklentiler

PeaceMakerTR

Active Member
Merhaba,
Burada belirtilen 600 elmas ve 6 adet genişleme hakkında yardımcı olur musunuz.? 600 elmasa 6 adet genişleme hakkım olduğunu ve 6 dan sonra elmas miktarının artacağını ilaveten ek genişleme hakkım olacağını mı söylemelte yoksa elmas ile genişleme hakkımın 6 adetten fazla olamayacağını mı söylemekte ?
İkisi birbirinden bağımsız bilgidir. Şu anki alacağınız genişlemenin bedeli 600 elmasdır. Bedelini ödemek koşulu ile 6 tane daha alabileceğiniz genişleme olduğu bilgisini vermektedir. Her yeni aldığınız genişlemede bedeli biraz daha yükselecektir. Aşağıdaki linkten detaylı bilgi alabilirsiniz.

https://tr.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Genişleme

vwqar12

Well-Known Member
Ürün kaynaklarını yalnız kıta haritasında bula bilirsin. Ancak her çağda yalnız iki kaynak ola bilir.

MaLkavianTR

Banned
Çiçek ve boyayı nasıl elde edebilirim yardımcı olur musunuz? Boyahane almaya çalışıyorum ama çiçek yok diyor, bulamıyorum
Sevgili Avcı I. Luftmensch,

Çiçek toplayabileceğiniz, üretebileceğiniz bir ürün değildir. Bu BOYA üretimini arttıran bir özelliktir. Haritaları kazanarak ilerlediğinizde şansınıza göre karşınıza çıkar. BOYAHANE kurmanız için çiçek bulmanız zorunlu değildir.

Her üretim binasının belirli Dönemleri ve yapılması zorunlu olan araştırmaları vardır.
Örneğin boyahane kurup boya elde edebilmek için "Tunç Devrinde" olmak ve gerekli araştırmaları yapmak gerekir.

Fakat bu gereksinimler dönemlere ve araştırmalara göre değişiklik gösterir..

Dilerseniz FOE Wiki sayfamızı ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza cevap bulabilirsiniz..

M1 Grand

Well-Known Member
foe.jpg

Merhaba , fazladan bir şey elde etmekten kasıt nedir acaba? Yardım edince ne çeşit bonuslar geliyor? Bilgi verirseniz sevinirim.

Mavisis

Well-Known Member
2722 adlı eklentiyi görüntüle

Merhaba , fazladan bir şey elde etmekten kasıt nedir acaba? Yardım edince ne çeşit bonuslar geliyor? Bilgi verirseniz sevinirim.
Geniş Açıklayıcı Bilgi:

Tohum Mahzeni Binası Okyanus Çağında 28.200 Altın-20.900 Erzak-20 Ürün-330 Madalya-50 Elmas Vermektedir.

Eğer Şansınız Yaver Giderde C/M de Ödül Kazanırsanız.

%28 Altın-%28 Erzak-%33 Ürün-%10 Madalya-%1 Elmas Kazanabilirsiniz.

nazmi987

New Member
Mimari araştırdım loncadaki ark devasa binasına yardım ettim 3 ilerleme puanı ödül kazandim kutu simgesin de 30 ilerleme lazoit madalya kazandin diyor ama ödül kutum bos neden

Ulhara

New Member
merhabalar,
kendi oluşturduğum teklifleri ticaret bölümünde göremiyorum. bu normal mi yoksa bende bir sorun mu var teşekkürler.

Asetane

Well-Known Member
foe04.png
Selamlar,

Günlük görevlerimde tavernanda 2 artış göster gibi bir görev geldi.. Tavernama girdim ve tepsiyi yükselttim ama günlük görevlerimde bunu göstermedi.. Acaba ben mi yanlış anladım.. Yardımcı olursanız sevinirim..