1. Güz Etkinliği 10 Eylül 2019

Yapraklar dökülüyor, yaz bitti bitecek ve artık Forge of Empires Güz etkinliği zamanı geldi. Güz etkinliğimiz ile ilgili detaylar burada.
    Güncel olarak yapılan duyurular ve farklı etkinlikler için sizi buradan uyaracağız. Aksi halde bu gelişmelerden haberdar olamayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Devam eden Forum Etkinlikleri

Şu anda forumda "Hatayı bul Ödülü Al" etkinliği devam ediyor. Etkinliğe ulaşmak için tıklayınız.
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat

Soru - Cevap

'Yardım ve Sorular' forumunda NetBeans tarafından 4. Oca 2013 tarihinde açılan konu

1. kung lao

kung lao Well-Known Member

Sorun f
    Diyil

2. S E Y Y A H

S E Y Y A H Well-Known Member

6.server açılacak mı, açılmayacak ise neden? Açılacak ise yaklaşık tarih belli mi...

3. qwerasd

qwerasd New Member

merhaba, mobile uygulamsında lonca kıta savaşlarına katılabilmemiz için bir çalışmanız var mı?

4. KerimKrRb

KerimKrRb Member

Merhaba,
    Burada belirtilen 600 elmas ve 6 adet genişleme hakkında yardımcı olur musunuz.? 600 elmasa 6 adet genişleme hakkım olduğunu ve 6 dan sonra elmas miktarının artacağını ilaveten ek genişleme hakkım olacağını mı söylemelte yoksa elmas ile genişleme hakkımın 6 adetten fazla olamayacağını mı söylemekte ?

Ekli dosyalar:

kung lao bunu beğendi.
  5. PeaceMakerTR

PeaceMakerTR Yönetim Ekibi

İkisi birbirinden bağımsız bilgidir. Şu anki alacağınız genişlemenin bedeli 600 elmasdır. Bedelini ödemek koşulu ile 6 tane daha alabileceğiniz genişleme olduğu bilgisini vermektedir. Her yeni aldığınız genişlemede bedeli biraz daha yükselecektir. Aşağıdaki linkten detaylı bilgi alabilirsiniz.

https://tr.wiki.forgeofempires.com/index.php?title=Genişleme

kung lao bunu beğendi.
  6. Avcı I. Luftmensch

Avcı I. Luftmensch New Member

Çiçek ve boyayı nasıl elde edebilirim yardımcı olur musunuz? Boyahane almaya çalışıyorum ama çiçek yok diyor, bulamıyorum

7. vwqar12

vwqar12 Well-Known Member

Ürün kaynaklarını yalnız kıta haritasında bula bilirsin. Ancak her çağda yalnız iki kaynak ola bilir.

8. MaLkavianTR

MaLkavianTR Banned

Sevgili Avcı I. Luftmensch,

Çiçek toplayabileceğiniz, üretebileceğiniz bir ürün değildir. Bu BOYA üretimini arttıran bir özelliktir. Haritaları kazanarak ilerlediğinizde şansınıza göre karşınıza çıkar. BOYAHANE kurmanız için çiçek bulmanız zorunlu değildir.

Her üretim binasının belirli Dönemleri ve yapılması zorunlu olan araştırmaları vardır.
    Örneğin boyahane kurup boya elde edebilmek için "Tunç Devrinde" olmak ve gerekli araştırmaları yapmak gerekir.

Fakat bu gereksinimler dönemlere ve araştırmalara göre değişiklik gösterir..

Dilerseniz FOE Wiki sayfamızı ziyaret edebilir ve pek çok sorunuza cevap bulabilirsiniz..

kung lao bunu beğendi.
  9. M1 Grand

M1 Grand Well-Known Member

foe.jpg

Merhaba , fazladan bir şey elde etmekten kasıt nedir acaba? Yardım edince ne çeşit bonuslar geliyor? Bilgi verirseniz sevinirim.

kung lao bunu beğendi.
  10. MaLkavianTR

MaLkavianTR Banned

Sevgili T.Hv.K.K,

"Bu bina, diğer oyunculara her yardım ettiğinde sana rastgele kaynak edinme şansı sunar ve 24 saatte bir malzeme sağlar."

kung lao bunu beğendi.
  11. M1 Grand

M1 Grand Well-Known Member

Bir nevi dilek kuyusu, gençlik çeşmesi gibi çalışıyor. Teşekkür ederim

12. MaLkavianTR

MaLkavianTR Banned

Daha ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ

kung lao bunu beğendi.
  13. Mavisis

Mavisis Well-Known Member

Geniş Açıklayıcı Bilgi:

Tohum Mahzeni Binası Okyanus Çağında 28.200 Altın-20.900 Erzak-20 Ürün-330 Madalya-50 Elmas Vermektedir.

Eğer Şansınız Yaver Giderde C/M de Ödül Kazanırsanız.

%28 Altın-%28 Erzak-%33 Ürün-%10 Madalya-%1 Elmas Kazanabilirsiniz.

M1 Grand bunu beğendi.
  14. nazmi987

nazmi987 New Member

Mimari araştırdım loncadaki ark devasa binasına yardım ettim 3 ilerleme puanı ödül kazandim kutu simgesin de 30 ilerleme lazoit madalya kazandin diyor ama ödül kutum bos neden

15. Ulhara

Ulhara New Member

merhabalar,
    kendi oluşturduğum teklifleri ticaret bölümünde göremiyorum. bu normal mi yoksa bende bir sorun mu var teşekkürler.

16. MaLkavianTR

MaLkavianTR Banned

Şu anki tekliflerin bölümünde görebilirsiniz..

17. Asetane

Asetane Member

foe04.png
    Selamlar,

Günlük görevlerimde tavernanda 2 artış göster gibi bir görev geldi.. Tavernama girdim ve tepsiyi yükselttim ama günlük görevlerimde bunu göstermedi.. Acaba ben mi yanlış anladım.. Yardımcı olursanız sevinirim..

18. MaLkavianTR

MaLkavianTR Banned

Tepsi yükseltmesi yanlış olmuş..

Taverna artışlarından birini yapmanız lazım. Erzak ve Para artışı gibi artışlardan :)

19. Asetane

Asetane Member

Ben tavernada bir sekme daha olduğunu şimdi farkettim.. Teşekkürler.. :)

20. MaLkavianTR

MaLkavianTR Banned

Rica ederim :)

En üst