• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Çözüldü Son Güncelleme berbat

Yunus bey

Well-Known Member
Mobil oyun da son güncelleme de
Hata var.
Her 3 ,4 dakika da bir oyun donuyor.
Bu güncelleme yüzünden oynayamıyoz.
Acil yeni güncelleme gelmeli
Bu yeni gelecek güncelleme de
Bir önce ki güncelleme de payı olan kişiler yeni güncelleme de çalışmasın.
Veya yeni ekip kurun......

xmen

Emekli Takım Üyesi
Biraz detay verebilir misiniz?

Mobil mi? oynuyorsunuz?
Tarayıcı sürümünüz nedir?
Farklı tarayıcılardan denediniz mi?

Size yardımcı olmak isteriz.

serdalca08

Well-Known Member
Ateşkes kulesi 1. seviyeden sonra insaat hali devam ediyor .Görsel bozukluk mu var mobil ve pc aynı durum soz konusu.

DeletedUser31283

Guest
Mobil versiynda bir ağırlık var evet doğru.. belli periyotlarla oyun kapanıyor ve telefon ana ekranına dönüyor bir süredir..

00KIYOSHI00

Well-Known Member
Bu guncellemeden sonra olusturduğum orduyu duzenlediğimde tekrar eski hale donüsuyor. Bunun acilen duzelmesi gerekiyor. (Pc de arada bir öyle oluyor ama mobil surümde yeni guncellemeyi yüklediğimden beri böyle)

00KIYOSHI00

Well-Known Member
Bu guncellemeden sonra olusturduğum orduyu duzenlediğimde tekrar eski hale donüsuyor. Bunun acilen duzelmesi gerekiyor. (Pc de arada bir öyle oluyor ama mobil surümde yeni guncellemeyi yüklediğimden beri böyle)
İki kez şehir yagmaya açık hale gelmek üzereydi :) Şansa hatanın da geçici cozümünü buldum(daha dogrusu baska birisinden öğrendim) da orduyu duzenleyebildim.

Yunus bey

Well-Known Member
Biraz detay verebilir misiniz?

Mobil mi? oynuyorsunuz?
Tarayıcı sürümünüz nedir?
Farklı tarayıcılardan denediniz mi?

Size yardımcı olmak isteriz.
Sadece mobil oynuyorum.
Telefon da bir sıkıntı yok.
Başka oyun açıyorum boule bir sıkıntı yok.
Sadece forge de oluyo bu
Son Güncelleme hatalı
Yani oyunu oynarken tamamen donuyo
Donma süreleri farklılık gösteriyo
Bazen iyi, bazen 2,3 saat sıkıntı olmuyor.
Bazen 3, 4 dakika da bir donuyo

Ballistic

Well-Known Member
6 plus kullanıyorum
Oyunda uzun süre kaldığınızda saniyelik donmalar ve ana ekrana atmasının nedeni iphone 6 plusın 1GB ram kullanması. Bildiğiniz gibi apple i6 i6p dan desteği kesmiş durumda yeni güncellemeler dahi gelmiyor ve çogu oyun firması i5-i6 serisine oyun vermiyor. Çokça beklenilen tft,lor gibi oyunlar oynanılabilir gözükse dahi i7 altına kapılarını açmadılar. Ve Mobil Legends gibi hatrı sayılır bir oyuncu kitlesine sahip oyun bile i6ların oyundan atma sorununa 1 yıldır tepkisiz kalıyor. Eger oyundayken ana ekrana atma sorununuz sıklıkla oluyorsa şunları yapmanızı öneririm.
1- Telefonunuzda yer açın
2- Arka planda çalışan uygulamaları kapatın
3- Arka planda yenileyen uygulamaların içinde anlık bildirim almak istediginiz yoksa aç kapa dügmesiyle kapatın( Ayarlar > Genel > Arka plan uygulama yenile )
4- Eger uzun süreli bir savaşa (Lsa,Keşif gibi) giriyorsanız. Telefonu Kapatmak İçin Kaydırın yazısını görene kadar ekran kapatma düğmesine basılı tutun.Telefonu KAPATMAYIN. Bunun yerine, HOME butonuna yaklaşık 5 saniye basılı tutun. Ram temizleme işleminiz tamamlanmıştır.

Siz de taktir edersiniz ki i6lar yaşlı bir telefon ve bir süre sonra bu telefonlarla oyunlara giremeyeceğiz bu da onun ilk sinyallerinden birisi.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Güncellemeler yayınlandı, mobil ve web olmak üzere, lütfen son güncellemeleri yapıp test eder misiniz? Keyifli oyunlar dilerim.