• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Çözüldü Son Güncelleme berbat

Yunus bey

Well-Known Member
Güncellemeler yayınlandı, mobil ve web olmak üzere, lütfen son güncellemeleri yapıp test eder misiniz? Keyifli oyunlar dilerim.
25 haziran da gelen güncellemede de
Galiba sıkıntı var.
Yine donmalar gitmiş değil
Telefon S7 Edge
Son iki güncelleme de donmalar başladı........
Sorun devam ediyor. Gibi

00KIYOSHI00

Well-Known Member
Donmalar eskiden ben de oluyordu. Güncellemeyle birlikte duzeldi. Telefonunuzun cpusundan kaynaklı olabilir . Ya da internet baglantınız stabil olmadigindan da olabilir. Sizde donmalar ne zaman yasanmaya basladı ?

Yunus bey

Well-Known Member
Donmalar eskiden ben de oluyordu. Güncellemeyle birlikte duzeldi. Telefonunuzun cpusundan kaynaklı olabilir . Ya da internet baglantınız stabil olmadigindan da olabilir. Sizde donmalar ne zaman yasanmaya basladı ?
Zannetmem çünkü sadece forge de oluyo donma diğerleri stabil
Yeni güncelleme gelmiş test edicem.
Umarım çözülmüştür sorun

ELYAL IRAEQU1

Well-Known Member
Sayın oyun yöneticileri güncellemeden sonra yönetim binasının çatısının bir kısmı tavernanın altında kaldığı için gözükmüyor belirtmek istedim oyun oynanışı açısından bir sorun değil ama görünüş açısından göze batıyor ilgilenip düzeltirseniz memnun olurumBBA0B93A-A731-4127-B2C2-885FC9FBA9A3.jpeg

xmen

Emekli Takım Üyesi
Sayın oyun yöneticileri güncellemeden sonra yönetim binasının çatısının bir kısmı tavernanın altında kaldığı için gözükmüyor belirtmek istedim oyun oynanışı açısından bir sorun değil ama görünüş açısından göze batıyor ilgilenip düzeltirseniz memnun olurum4858 adlı eklentiyi görüntüle
Oyunun hangi sürümünü kullanıyorsunuz 1.184.12 olması gerekiyor. Bugün bir güncelleme yayınlandı yüklediniz mi?

00KIYOSHI00

Well-Known Member
Sayın oyun yöneticileri güncellemeden sonra yönetim binasının çatısının bir kısmı tavernanın altında kaldığı için gözükmüyor belirtmek istedim oyun oynanışı açısından bir sorun değil ama görünüş açısından göze batıyor ilgilenip düzeltirseniz memnun olurum4858 adlı eklentiyi görüntüle
Mobil versiyonunda tüm binalarda bu problem olası bir durum :) Bu sorun; herhangi bir şeyin yerini değiştirip değişikliği iptal edince oluyor

Chester22

Member
Bende Devam eden sorunlar mevcut malesef çok fazla takılma yapıyor yükleme ekranı mesela bugün 4 5 kere üst üste yaptı sayfa yenileme işleminden sonra düzeliyor

xmen

Emekli Takım Üyesi
Bende Devam eden sorunlar mevcut malesef çok fazla takılma yapıyor yükleme ekranı mesela bugün 4 5 kere üst üste yaptı sayfa yenileme işleminden sonra düzeliyor

Oyunu komple silip yeniden yükler misiniz? Keyifli oyunlar dilerim.
Sonucu yazarsanız sevinirim.