• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Çözüldü Seferde lonca sıralaması

KralqmaS

Well-Known Member
Sefer yaparken lonca sıralamasına bakmak istediğim her zaman karşıma yardım paneli geliyor, görmek istesem yardım butonuna basarım ama her açıldığında yardım metni karşıma geliyor. Sıralama aşağıdaki gibi.IMG_20210317_103238.jpgIMG_20210317_103255.jpgIMG_20210317_103528.jpgIMG_20210317_103255.jpg

xmen

Emekli Takım Üyesi
Bahsetmiş oluğunuz durumu tekrardan test ettim fakat ben rastlamadım. Bir kaç kez tıkladım ama bende açılmıyor. Başka bu sorunu yaşayan oyuncularımızdan da geri bildirim almak isteriz.
Eğer oyun sürümünüz eskiyse güncellemenizi de rica ederiz. Sağlıklı günler.

KralqmaS

Well-Known Member
Bahsetmiş oluğunuz durumu tekrardan test ettim fakat ben rastlamadım. Bir kaç kez tıkladım ama bende açılmıyor. Başka bu sorunu yaşayan oyuncularımızdan da geri bildirim almak isteriz.
Eğer oyun sürümünüz eskiyse güncellemenizi de rica ederiz. Sağlıklı günler.
Sürümüm güncel. Mobilden giriş yapıyorum. Tek bende olması tuhaf zira oyunu 1 hafta içerisinde 4 kez sil yükle yaptım ama bir fark olmadı.

xmen

Emekli Takım Üyesi
Neyse o zaman, büyük bir sorun değil zaten. En fazla 2 saniyelik mevzu :) Ekran kaydını aldım, nereden paylaşabildiğimi söyleyebilirsiniz gönderirim, yoksa sıkıntı yok kendi adıma :)
Youtube tavsiye edebilirim. :) Sizin ekran dokunmatiğiniz ile ilgili bir sorun olabilir mi :)

xmen

Emekli Takım Üyesi
Dün yayınlanan güncellemeyi yükleyip bir deneme daha yapar mısınız?