1. Cadılar Bayramı Etkinliği Geliyor

Cadılar Bayramı Etkinliği tekrar oyunda. Detaylar için buraya
    tıklayınız.
    Duyuruyu Kapat
  2. Ekim Etkinlik Takvimi

Bu ay düzenlediğimiz etkinlikleri takip etmek isterseniz buraya
    tıklayınız.
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat

SEFER HARİTASI ve GÜNLÜK GÖREV ÖDÜLLERİ

'Öneriler' forumunda G4ND4LF tarafından 30. May 2019 tarihinde açılan konu

1. G4ND4LF

G4ND4LF Active Member

sayın yönetim,
    sefer haritasında neden bukadar önemsiz ödüller veriliyor,sefer yapan yapmıyan (yada yapamıyan) kişiler arasında belirgin bir fark olması gerekmiyormu sürekli önemsiz binaların ozalıtleri mutluluk degeri az olan 2x2 binalar,diger 5'li paket ödüller de ise asker tabiki cok gerekli ancak onların dışındakilerinde çıkma şansı %1 sanırım,ek olarak yaptığımız günlük görevlerde keza aynı sıkıntıda en iyi hediye %5 en kötü hediye %40 hadi tm diyelim %40 olan hediye,en iyisi haydut yuvası iken en kötüsü 1 haydut yada (%5 100 fp ise %40 5fp) olmasın lütfen.
    biraz daha iyi ödüller verilebilir..
    bunun örneğini son etkinliktede yaşadık, enkinlik oyunculara geride bıraktıkları her adımda ödüllendirme esasını kapsamıyor sanırım evet ödül var ama gönülsüz verilen bir ödül gibi bence....

Sercan8914, muratilhan23 ve LeGoLaS.06 bunu beğendi.
  2. LeGoLaS.06

LeGoLaS.06 New Member

Bende aynı kanaatteyim. Verilen ödüller bazen hiç memnum etmiyor. Fazlasında gözüm yok ama en azından kayıpları amorti edecek şeyler olmalı

doruk0721 bunu beğendi.
  3. halilz1

halilz1 Member

Hatta bazen günlük görevi yapmak külli zarar ettiriyor. Bu zor müzakereyi çöz diyor en az 90 ürün harcıyorum bi bakmışsın 5fp gelmiş. Yapmayan adam benden karlı. 24 kez 4 saatlik üretim falan onları saymıyorum bile

Desolator bunu beğendi.
  4. gondor_54

gondor_54 Member

OYUNCUNUN BULUNDUĞU ÇAĞA GÖRE ÖDÜL VERİLMESİ DAHA MANTIKLI.

ÖRN: UZAY ÇAĞINDA OLAN BİRİSİNE HALEN ZAFER KULESİ ÇIKMASI Bİ GARİP OLSA GEREK.

muratilhan23 ve Desolator bunu beğendi.
  5. muratilhan23

muratilhan23 Well-Known Member

Bence zafer kulesinin belli bir çağdan sonra verilmemesi gerekli.

En üst