• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Öneri Sahibinden Cevap Bekleniyor Savaşa hazır birlikler sekmesi kısa yolu olsun

tansiyon

Member
Savaşa hazır birlikleri görmek için kısa yol olsa
tüm askerleri sola kaydırdığımızda görebiliyoruz
asker mevcudumuzu görmek için kısa yol sekmesi olsun
teşekkür ederim

tamarix

Oyun Yöneticisi
Yönetici
Forge Of Empires
Çevirmen
Savaşa hazır birlikleri görmek için kısa yol olsa
tüm askerleri sola kaydırdığımızda görebiliyoruz
asker mevcudumuzu görmek için kısa yol sekmesi olsun
teşekkür ederim
Merhabalar. Değerli öneriniz için çok teşekkür ederiz. Burada görmek istediğiniz toplam asker sayısı mı acaba? Yoksa daha ayrıntılı, sınıflamalar içeren bir görüntüleme sistemi mi talep ediyorsunuz.

Desolator

Well-Known Member
En sık kullandığımız askerler için ayrı bir sekme olabilir “sık kullanılanlar”

tabi burda belirleyici biz olucaz. Envanterde kitlediğimiz ve antikacıda karşımıza çıkmayan binalar mantığıyla

1.Legion

Well-Known Member
Savunma ordusu gibi hazır kurulu saldırı ordusu yapılabilir bu şekilde 3. tane saldırı ordusu kaydetme imkanı olursa LSA da hızlı savaş yapma olanağı sağlar bu da bir çok oyuncunun yaralılar otomatik ordudan düşsün şikayetinin ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

Allobar

Well-Known Member
Daha önce bende önerdim ama kabul görmedi )=
3 tane savaşçı grubu belirlersiniz ve karşıda gördüğünüz orduya göre 3 ünden birini seçebilirsiniz
bunun haricinde mevcut orduyu yenile seçeceği de olmalı bence
bu seçeneğe basınca yaralı askerlerin yerini otomatik sağlam askerler alabilir böylece daha hızlı savaşlar da yapılabilir
hatta bir tık olur onu işaretleyince her savaş sonrası otomatik sağlam ordu gelir :)

Ismail007-YSLSNCK

Well-Known Member
Tamam bazı kolaylıklar gelsin de, özellikle LSAda çok kamplı, hele bir de kapışmalı savaşlar olunca şimdi bile 1 dk falan sürüyor bölgenin alınması.. Böyle kolaylıklar da geldi diyelim, 20 saniye diyorum bölgenin düşmesi.. Tabi server kilitlenmezse.. :D

tansiyon

Member
Merhabalar. Değerli öneriniz için çok teşekkür ederiz. Burada görmek istediğiniz toplam asker sayısı mı acaba? Yoksa daha ayrıntılı, sınıflamalar içeren bir görüntüleme sistemi mi talep ediyorsunuzsekme içindeki kalabalığı engellemek askerlere kolay erişim sağlamak bunu a yaptınız güncellendi
fakat ilave olarak favori asker sekmesi olsa 3 favori asker seçilse seçilenler en ön grupta görünse iyi olur teşekkür ederim

tansiyon

Member
ayrıca komşu arkadaş lonca sekmelerinde baş ve son < > işareti ile baş ile son arası hızlı ulaşım güzel olur

Nizam

Member
Merhaba,
Antikacıda kısıtlı ürün gelmesi ve her gün yenileniyor olması belki oyun yapımcıları açısından çok daha makuldur, bilemiyorum. Fakat açıkartırma sistemi kalırken, çok özel olmayan binalarda sınırlı gösterim yerine, istediğimiz geliştirme kitini antikacı parasıyla istediğimiz zaman alabilmemiz harika olurdu. Diğer yandan örneğin bina çok değerliyse açıkartırma kısmında değişerek yer alabilir. 6 ürün geliyor her gün ve zaten içlerinden bir tanesi genelde kaydadeğer oluyor. Ben diyorum ki antikacıda parası olan istediği ürünü anında alabilsin. Oyunun ilerleyen safhalarında gelişmiş oyuncular için antikacı parası doğru düzgün bir şey ifade etmiyor çünkü hem onların da oyuna bağlılıklarını arttıracaktır istedikleri ürünü anında alabilmeleri.