• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Savaş alanı güncellemesi

Black.DEVIL

Well-Known Member
Merhabalar benim size 2 adet fikrim olucak bunu savaşır iken fark ettim sizinle paylaşmak istedim şimdi aşağıda resim paylaştım 3 yeri yuvarlak içine aldım o şekilde anlatıyom.

1. MAVİ işaretli yer oraya mesela tüm askerler yaralı diğelim tek tek geri almak yerine orda bi buton olsa yaralı askerlerin hepsini 1 tıklama envantere geri alsa daha kolay olur.

2. KIRMIZI yuvarlakda gene kullanıcağımız çağ olsun onun yanında bide BEYAZ var orayada o çağın askerlerin isimleri olsa mesela daha iyi çünkü bazen örn. Şampiyon ve uçan tank aynı yerde şampiyon için en sona kadar gidiyoz.

Bunları bi düşünün derim şimdiden kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim. SEVGİLİ OYUNCULAR BEĞRNDİYSENİZ LÜTFEN DESTEK
Screenshot_20200608-002251_Gallery.jpg

Allobar

Well-Known Member
Buna ilave hazır ordu seçeneğide olsa güzel olur. 3-4 tane hazır ordu olur, orduları değiştirmek için o hazır ordular seçilir yeni ordu da hasarsızlardan sistemce otomatik getirilir. Böylece asker değiştirme süresi kısalır ve daha hızlı savaş yapılabilir,

xmen

Emekli Takım Üyesi
Daha önceden buna benzer öneriler oldu maalesef şuana kadar olumlu sonuçlanmadı.
Örnek bir tasarım da yapılmış hatta, farklı ordu seçenekleri için

1579777619692.png

Önerileriniz için teşekkür ederiz biz bir defa daha şansımızı deneyelim. Keyifli oyunlar dilerim.

Black.DEVIL

Well-Known Member
Buna ilave hazır ordu seçeneğide olsa güzel olur. 3-4 tane hazır ordu olur, orduları değiştirmek için o hazır ordular seçilir yeni ordu da hasarsızlardan sistemce otomatik getirilir. Böylece asker değiştirme süresi kısalır ve daha hızlı savaş yapılabilir,
Aa bak çok iyi gözümde canlandı bian çok mantıklı olur ama yaparlarmı bilemem işte

61HAYLAZ61

Well-Known Member
Daha önceden buna benzer öneriler oldu maalesef şuana kadar olumlu sonuçlanmadı.
Örnek bir tasarım da yapılmış hatta, farklı ordu seçenekleri için

4579 adlı eklentiyi görüntüle

Önerileriniz için teşekkür ederiz biz bir defa daha şansımızı deneyelim. Keyifli oyunlar dilerim.
Bu öneriyi yapan arkadaşı tebrik ederim. Oyun kurucularının düşünemedigi olayı düşünmüş. Helal olsun. Lakin böyle faydalı olacak Bi özelliği oyuna eklemedikleri için oyun innogames ekibini kınıyorum...