Savaş adaletsizliği

'Genel Tartışma' forumunda poee tarafından 5. Oca 2018 tarihinde açılan konu

 1. poee

  poee Active Member

  Katılım:
  11. Mar 2017
  savaş yaparken karşı tarafın gücü sizinkinden az sa karşı taraf nasıl kazanır? Siz aynı çağ da olup da karşımızdakine saldırıda neden bir üst çağdaki askerlerine saldırırız aklımda deli sorular
   
  chrome68 bunu beğendi.
 2. HU KAĞAN 1

  HU KAĞAN 1 Active Member

  Katılım:
  4. Ara 2016
  Cinsiyet:
  Erkek
  Şehir:
  izmir
  Aynı Çağ da olabilirsiniz !
  Ancak Sen Çağ ın başlarında O da sonlarında ise !!
  O kazanır notmaldir !
  Çünkü Bir Çağ ın son araştırmasını bitiren ve sonraki Çağ a geçmeyen kişi geçmese de örneğin Lonca Seferinden Asker kazandığında henüz geçmediği sonraki Çağ askerleri kazanır !
  Onları da defansa koyduğunda sen de savaşta toslarsın :))
   
  Simyacı17 bunu beğendi.
 3. chrome68

  chrome68 New Member

  Katılım:
  1. Şub 2018
  İyi peki. Ya şuna ne demeli? Adamın şehrine girince doğru düzgün hiçbir askeri binası yok. Adam bizimle aynı çağda ve parayı bastırıp bastırıp devasa binaların hepsini kurmuş. Doğru düzgün evi bile yok. Hatta kurduğu devasa binalar 3-4 çağ sonrası binalar. Cape Canaveral veya Alcatraz'ın geç dönem orta çağda ne işi var? Her gün geliyor bu devasa binaların verdiği + güç ile saldırıp senin özene bezene kurduğun, bu oyunun asıl takipçisi olan, oyunu aktif olarak her gün sürdüren senin şehrinin içine ediyor. Ne yani bu oyun da kredi kartı, para üzerine mi? Yaşadığımız lanet sistem gibi parayı bastıran herkesi sömürme gücüne mi sahip? Devasa binalar ve askeri güçler hangi çağda ise parayı bastırsa bile o çağda satılsın. Lütfen oyuna adalet getirin. Para değil.
   

En üst