• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

SAVAŞLARDA SÜREKLİ YENİLGİ SAÇMALIĞINI DÜZELTİN LÜTFEN...

• Konuyu başlatan DeletedUser36472
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36472

Guest
VERİLEN GÜNLÜK GÖREVLERİN SAVAŞ GÖREVLERİNDE BİR SAÇMALIK VAR..ORDUM DAHA YÜKSEK PUANLI RAKİBE GÖRE..BUNA EK OLARAK SALDIRI VE SAVUNMA ARTIŞI KULLANIYORUM..SÜREKLİ YENİLGİYLE SONUÇLANIYOR..DİĞER GÖREVLERİMİ YERİNE GETİRİYORUM AMA BU SAVAŞ SAÇMALIĞI YÜZÜNDEN ÖDÜLÜMÜ ALAMIYORUM KAÇINCI KEZ..LÜTFEN DÜZELTİN YA DA BÖYLE GÖREV VERMEYİN..OLAN ZAMANIMIZA ELMASIMIZA PARAMIZA OLUYOR..BÖYLE DEVAM EDERSE PARAYLA ELMAS DA ALMICAZ ARTIIK..TEŞEKKÜRLER..

DeletedUser35110

Guest
Maalesef çözülmedi aynı dertten yakınmaktayım.

DeletedUser26317

Guest
VERİLEN GÜNLÜK GÖREVLERİN SAVAŞ GÖREVLERİNDE BİR SAÇMALIK VAR..ORDUM DAHA YÜKSEK PUANLI RAKİBE GÖRE..BUNA EK OLARAK SALDIRI VE SAVUNMA ARTIŞI KULLANIYORUM..SÜREKLİ YENİLGİYLE SONUÇLANIYOR..DİĞER GÖREVLERİMİ YERİNE GETİRİYORUM AMA BU SAVAŞ SAÇMALIĞI YÜZÜNDEN ÖDÜLÜMÜ ALAMIYORUM KAÇINCI KEZ..LÜTFEN DÜZELTİN YA DA BÖYLE GÖREV VERMEYİN..OLAN ZAMANIMIZA ELMASIMIZA PARAMIZA OLUYOR..BÖYLE DEVAM EDERSE PARAYLA ELMAS DA ALMICAZ ARTIIK..TEŞEKKÜRLER..
Karşınızdaki ordunun antisi ile savaşa girerseniz, manuel savaşta mutlaka kazanırsınız kardeşim.

DeletedUser36592

Guest
cevap basit oto saldırı yapma o zaman kendin oyna, şuana kadar açılmış en saçma başlık