1. Güz Etkinliği 10 Eylül 2019

Yapraklar dökülüyor, yaz bitti bitecek ve artık Forge of Empires Güz etkinliği zamanı geldi. Güz etkinliğimiz ile ilgili detaylar burada.
    Güncel olarak yapılan duyurular ve farklı etkinlikler için sizi buradan uyaracağız. Aksi halde bu gelişmelerden haberdar olamayabilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat
  2. Devam eden Forum Etkinlikleri

Şu anda forumda "Hatayı bul Ödülü Al" etkinliği devam ediyor. Etkinliğe ulaşmak için tıklayınız.
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat

SAVAŞLARDA SÜREKLİ YENİLGİ SAÇMALIĞINI DÜZELTİN LÜTFEN...

'Yardım ve Sorular' forumunda omury tarafından 14. Eki 2018 tarihinde açılan konu

1. omury

omury Member

VERİLEN GÜNLÜK GÖREVLERİN SAVAŞ GÖREVLERİNDE BİR SAÇMALIK VAR..ORDUM DAHA YÜKSEK PUANLI RAKİBE GÖRE..BUNA EK OLARAK SALDIRI VE SAVUNMA ARTIŞI KULLANIYORUM..SÜREKLİ YENİLGİYLE SONUÇLANIYOR..DİĞER GÖREVLERİMİ YERİNE GETİRİYORUM AMA BU SAVAŞ SAÇMALIĞI YÜZÜNDEN ÖDÜLÜMÜ ALAMIYORUM KAÇINCI KEZ..LÜTFEN DÜZELTİN YA DA BÖYLE GÖREV VERMEYİN..OLAN ZAMANIMIZA ELMASIMIZA PARAMIZA OLUYOR..BÖYLE DEVAM EDERSE PARAYLA ELMAS DA ALMICAZ ARTIIK..TEŞEKKÜRLER..

2. HU KAĞAN 1

HU KAĞAN 1 Well-Known Member

Maalesef çözülmedi aynı dertten yakınmaktayım.

3. mh61

mh61 Well-Known Member

Karşınızdaki ordunun antisi ile savaşa girerseniz, manuel savaşta mutlaka kazanırsınız kardeşim.

pabl0tr bunu beğendi.
  4. Lotrich Kingdom

Lotrich Kingdom Well-Known Member

cevap basit oto saldırı yapma o zaman kendin oyna, şuana kadar açılmış en saçma başlık

pabl0tr bunu beğendi.

En üst