• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

SAVAŞLARDA OLUŞAN GÜRÜLTÜ...

• Konuyu başlatan DeletedUser36103
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36103

Guest
Destek birimlerine de yazdım, yeni olacak güncellemede yine bu sorun hakkında bir şey yapılmadığını gördüm.

Savaşlarda ve savaş sonrası oluşan gürültü oluşumunun bir türlü gitmediği yönünde sıkıntım var. Umarım en kısa zamanda düzelir.

DeletedUser36108

Guest
Sevgili AGADAYI oyunu ilk yüklediğimde aynı sorunu ben de yaşamıştım. Ben şahsen sorundan kurtuluş yöntemimi paylaşabilirim. Oyunu tamamen silip yeniden kurduğumda bu sorundan kurtuldum, lakin önemle şu dipnotu düşmek isterim. Bazı oyunlar uygulamayı silsen de telefonun içinde bazı ayarlarını ve dosyalarını bırakabiliyorlar. Bu nedenle oyunu sadece silmek değil tüm klasörü ve içeriği silmekten bahsediyorum. Bunun içinde gerek samsung gerek iphone olsun ikisinde de bellek bölümlerine girerek ya da uygulama ayarlarından uygulamanın TÜM kayıtlı verilerini silebilirsin.

DeletedUser36103

Guest
Ben oyunu bilgisayar ile internet üzerinde oynuyorum ve tüm dünyalarda aynı sorunu iki önceki güncelleme sonrasında yaşadım. Destek birimleri her zaman bana bir sonra ki güncellemeyi bekleyin dediler. Şimdi bu güncellemeyi inceledim ve halen bu sorun çözülmüş değil. Sırf bu yüzden bilgisayarıma format attım ama yine düzelmedi. İlginizi bekliyorum.

DeletedUser36119

Guest
AGADAYI...
Konuyu yurt dışı kaynaklarından biraz araştırdığımda sorun ile ilgili KESİN çözüm olmasa da genellikle SEBEP olan bazı ana noktaları şöyle sıralayabilirim.

1 - Güncel olmayan "Flash" ve tarayıcı eklentileri,

2 - Kaynağı belirsiz tarayıcı eklentileri, (Tam bir listesi olmasa da bazı eklentilerin web tabanlı oyunlarda çakışmalara sebep olduğu uzun süredir bilinen bir gerçektir)

3 - Orjinal olmayan Windows kullanımı (Çok az sayıda kişide görülse de; orjinal olmayan winsows kullanımı updatelerin hepsini sorunsuz ve tam bir şekilde yapmadığı için bazı çakışmalara sebep olmakta)

4- Güncel olmayan Ekran/Ses kartı driverları ya da çok eski model Ekran/Ses kartları.

Yukarıda saydığım sebepler genelde web tabanlı oyunlarda "-ki buna FOE dahil" çakışmalara sebep olan, FLash'ın "Bağlantı kopması, görüntü, ses ve benzeri hatalar" vermesini sağlayan başlıca sebeplerdir.

Tabii ki en iyi araştırmayı, sonucu ve çözümü Almanyada bulunan tasarım ekibi inceleyerek bulacaktır.

Lakin sorunun oyunun GENEL sorunu değil, ŞAHSİ bir sorun olabileceğini sizlere hatırlatmak isterim.

Sevgi ve Saygılarımla