• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Sanal Gelecek

• Konuyu başlatan DeletedUser34832
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34832

Guest
Forge_of_Empires_Character_Toga_1.3.png Merhaba...
Sanal gelecek çağa hoş geldiniz, yepyeni bir dönem başlıyor....
Biz her zamanki gibi sizlerin düşüncelerinizi öğrenmek, tecrübelerinizden faydalanarak yeni çağı beraber geliştirmek istiyoruz..
Lütfen düşünce ve tecrübelerinizi bizimle burada paylaşın...

DeletedUser34669

Guest
yeni bir çag güzel belki ama yanında yeni lonca kıta haritasıda olmalı bana göre çaga uygun heyecanı daha aktif yapabilir.sadece tekno ve kıta haritası zaten alışıldık bir durum.

DeletedUser36103

Guest
Öncelikle hayırlı olsun. Ama yorum yapabilmemiz için daha detaylı bilgilere ihtiyacımız var...

Devasal binalar ve birlikler hakkında bilgilere nereden ulaşabiliriz?

DeletedUser30603

Guest
''NOT..:Frontenac Şatosunun sanal gelecekte güçlerinin arttırıldığı fakat diğer devasaların ise aynı kaldığı şeklinde geri dönüşler aldık. Bu sorunu bundan sonraki güncellemede gidermiş olacağız..''
Bu ne demek oluyor tam olarak anlamadım?

DeletedUser36103

Guest
''NOT..:Frontenac Şatosunun sanal gelecekte güçlerinin arttırıldığı fakat diğer devasaların ise aynı kaldığı şeklinde geri dönüşler aldık. Bu sorunu bundan sonraki güncellemede gidermiş olacağız..''
Bu ne demek oluyor tam olarak anlamadım?

Herhalde bu yeni çağda, devasal binaların güçlerinin artacağı anlamına geliyor... Sadece bir binada bu artış gerçekleşmiş, güncelleme ile diğer binalardaki güçlerde artacak diye anladım...

DeletedUser28269

Guest
artık üst segment oyunculara yonelik ust segment haritalar ve ust segment devasal olmalı.. bu nedir ya koloni çağında ki adam buzula kraken e sahıp oluyor... bunların bir sınırlaması ve yeterliliği olmalı.. yoksa ust segment oldun ast segment oldun ne farkı kalıyor ki teknolojının haricinde.. uzay çağı hiçmi gelmeyecek arkadaş uzaya çıksak kolonı kursak sanki bu oyunda zor bir şey altı ustu kodlarla yapılan duzenleme...

DeletedUser36103

Guest
artık üst segment oyunculara yonelik ust segment haritalar ve ust segment devasal olmalı.. bu nedir ya koloni çağında ki adam buzula kraken e sahıp oluyor... bunların bir sınırlaması ve yeterliliği olmalı.. yoksa ust segment oldun ast segment oldun ne farkı kalıyor ki teknolojının haricinde.. uzay çağı hiçmi gelmeyecek arkadaş uzaya çıksak kolonı kursak sanki bu oyunda zor bir şey altı ustu kodlarla yapılan duzenleme...

Sizin dediğiniz ancak; bulunduğun çağa göre gemi ile toplanan ürünlerin devasallarda kullanılması ve elmas ile alımının olmaması ile mümkün olur. Markette bu ürünlerde olmadığına göre, sadece o çağa ulaşabilenler devasalları kurabilir... Ancak elmas satışları durur o vakit, bu da oyun kurucuların işine gelmez diye düşünüyorum...

serdalca08

Well-Known Member
Yıl olmuş 2018 sanal çağ sunucuya yüklenecek ama devasa yağma edilmiyor .Değişmeyen tek şey değişimin takendisidir.Tekno açmanın ,devasa yüklemek ve yükseltmek akabinde diğer binaları şehre kondurmanın pek önemi kalmadı.

DeletedUser30603

Guest
Görevlerde 442 bin para ödülü veriyor bu çok komik! Okyanus çağında 1 milyon para topla görevi vardı burada 2 milyon para topla görevi var ama görev ödülleri 442 bin okyanusla aynı! Maliyeti 2 katına çıkar ama ödülü değiştirme bu saçmalık. Herhalde güncellemede düzeltilecek olan şey budur. Bir de 15 fp satın al görevi nedir? 1 çağda 3 katı ağır görev vermek nedir? (Okyanus çağı 5 fp satın al'dı) Tamam 5 fp satın al olmasında 7 olsun hadi 10 fp satın al olsun 15 çok fazla! '20 fp satın al ve 150' fp harca görevinin mantığını anlamadım '15 fp satın al'ı cazip hale getirmek için uydurulmuş bir görev olduğunu düşünüyorum. biri 20 fp satın al ve 150 fp harca görevinin mantığını açıklasın Allah aşkına. %Yapılan 2 görevin birinde elmas ödülü veriyorsa tamam sıkıntı yok...

DeletedUser30603

Guest
NOT: Ödül rakamları kendi şato seviyeme göre kıyaslanmıştır.

DeletedUser31283

Guest
Hala terakota özaliti şansımız yağver gitsinde çıksın diye bekliyoruz. Rastgele özalit kazanıyoruz görevden içinden zeus özaliti çıkıyor bırakın binayı kurmayı daha 1 tane özalit bulup hangi üründen kaç tane istediğini bile göremedik.. nasıl bir şanstır bu ki koca serverda 1 kişi buldu bu özaliti??

DeletedUser31283

Guest
neden bu kadar fazla müzakere ederek eyalet alma görevi var.. zaten ürün sıkıntılı habire müzakere et diyo zorunlu görevlerde :(

MjoR

Well-Known Member
Görevlerde 442 bin para ödülü veriyor bu çok komik! Okyanus çağında 1 milyon para topla görevi vardı burada 2 milyon para topla görevi var ama görev ödülleri 442 bin okyanusla aynı! Maliyeti 2 katına çıkar ama ödülü değiştirme bu saçmalık. Herhalde güncellemede düzeltilecek olan şey budur. Bir de 15 fp satın al görevi nedir? 1 çağda 3 katı ağır görev vermek nedir? (Okyanus çağı 5 fp satın al'dı) Tamam 5 fp satın al olmasında 7 olsun hadi 10 fp satın al olsun 15 çok fazla! '20 fp satın al ve 150' fp harca görevinin mantığını anlamadım '15 fp satın al'ı cazip hale getirmek için uydurulmuş bir görev olduğunu düşünüyorum. biri 20 fp satın al ve 150 fp harca görevinin mantığını açıklasın Allah aşkına. %Yapılan 2 görevin birinde elmas ödülü veriyorsa tamam sıkıntı yok...
15 satın al ve 20 satın al + 200 harcayı birlikte yaptırmak istenilmiş. 15 fp satın alıyorsun ve 20 satın almış olman için 5 fp satın alman gerekiyor. 5 satın alıp 200 fp yi de harcayarak 30 satın almak yerine 20 satın alarak 2 görev birden yapmış oluyorsun.

MjoR

Well-Known Member
Hala terakota özaliti şansımız yağver gitsinde çıksın diye bekliyoruz. Rastgele özalit kazanıyoruz görevden içinden zeus özaliti çıkıyor bırakın binayı kurmayı daha 1 tane özalit bulup hangi üründen kaç tane istediğini bile göremedik.. nasıl bir şanstır bu ki koca serverda 1 kişi buldu bu özaliti??
mecburen salıyı bekleyip sefer yapacağız. çağın çarşamba günü gelmesi tesadüf değil. 6 gün içerisinde elmas satın almayı hedefliyorlar bunlar hep satış stratejileri.