Saldırmadan yağmalamak

'Yardım ve Sorular' forumunda karafırtına barbaros tarafından 20. Ara 2016 tarihinde açılan konu

1. karafırtına barbaros

karafırtına barbaros New Member

Merhabalar, VII.Draconic nickli kişi luau üretimimin tam bitişinde (hatta bittiği saniye) Saldırı yapmaksızın yağmalamıştır. Saldırısız yağmada oyun hatası var mıdır bilemem fakat üretim biter bitmez tam toplamak için fareyi üzerlerinde gezdirirken yağmayı attı. Hile kullanımı için cezalandırılmasını talep ediyorum. Destek sistemine yazamadım çünkü resimi yüklerken hata verdi.

2. StormTR

StormTR Yönetim Ekibi Forge Of Empires

Değerli oyuncumuz, lütfen aşağıdaki geçmiş sayfa sekmelerini kontrol ederek saldırı olup olmadığına bakınız. Şayet durum dediğiniz gibi ise lütfen bize ticket açınız. Sizden cevap bekliyorum.

3. karafırtına barbaros

Dün 15:18 de kişi tarafından bir saldırı atılmış ve ardından yağma atılmamış. Aradan 1 günden fazla zaman geçmesine rağmen yağma atılıbiliniyor mu?

4. StormTR

StormTR Yönetim Ekibi Forge Of Empires

Değerli oyuncumuz, olay geçmişi pencerenizde " Tüm etkinlikler " yazan filitreyi kullanarak " Savaş etkinliklerini " seçip yine görsel ekleyiniz, bu sayede olan biteni aynı pencerede alt alta görebiliriz.

5. karafırtına barbaros

Pardon 1 gün yokmuş fakat 8 saatte yakın süre var. Böyle bişey yinede mümkün mü?

6. KanijeTR

KanijeTR Forge Of Empires

Mümkündür. Bir oyuncu size saldırarak savaşı kazanması halinde 24 saat süre ile istediği zaman size yağma atabilmektedir. Aynı şekilde sizde kazanmış olduğunuz bir savaşın ardından 24 saat süre ile istediğiniz anda yağma atabilirsiniz.

odisya bunu beğendi.
  7. karafırtına barbaros

Peki bilgilendirme için teşekkür ederim. Vaktinizi aldığım için kusura bakmayın. İyi geceler

8. KanijeTR

KanijeTR Forge Of Empires

Bizler bunun için buralardayız, ne kusuru. Rica ederiz, iyi oyunlar, mutlu bir gece dileriz.. :)

En üst