• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Saldırmadan yağmalamak

• Konuyu başlatan DeletedUser34942
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34942

Guest
Merhabalar, VII.Draconic nickli kişi luau üretimimin tam bitişinde (hatta bittiği saniye) Saldırı yapmaksızın yağmalamıştır. Saldırısız yağmada oyun hatası var mıdır bilemem fakat üretim biter bitmez tam toplamak için fareyi üzerlerinde gezdirirken yağmayı attı. Hile kullanımı için cezalandırılmasını talep ediyorum. Destek sistemine yazamadım çünkü resimi yüklerken hata verdi.
777lRN.jpg

DeletedUser34832

Guest
Merhabalar, VII.Draconic nickli kişi luau üretimimin tam bitişinde (hatta bittiği saniye) Saldırı yapmaksızın yağmalamıştır. Saldırısız yağmada oyun hatası var mıdır bilemem fakat üretim biter bitmez tam toplamak için fareyi üzerlerinde gezdirirken yağmayı attı. Hile kullanımı için cezalandırılmasını talep ediyorum. Destek sistemine yazamadım çünkü resimi yüklerken hata verdi.
777lRN.jpg
Değerli oyuncumuz, lütfen aşağıdaki geçmiş sayfa sekmelerini kontrol ederek saldırı olup olmadığına bakınız. Şayet durum dediğiniz gibi ise lütfen bize ticket açınız. Sizden cevap bekliyorum.

DeletedUser34942

Guest
Dün 15:18 de kişi tarafından bir saldırı atılmış ve ardından yağma atılmamış. Aradan 1 günden fazla zaman geçmesine rağmen yağma atılıbiliniyor mu?

DeletedUser34832

Guest
Dün 15:18 de kişi tarafından bir saldırı atılmış ve ardından yağma atılmamış. Aradan 1 günden fazla zaman geçmesine rağmen yağma atılıbiliniyor mu?
Değerli oyuncumuz, olay geçmişi pencerenizde " Tüm etkinlikler " yazan filitreyi kullanarak " Savaş etkinliklerini " seçip yine görsel ekleyiniz, bu sayede olan biteni aynı pencerede alt alta görebiliriz.

DeletedUser34942

Guest
Pardon 1 gün yokmuş fakat 8 saatte yakın süre var. Böyle bişey yinede mümkün mü?
8PPq5W.jpg

DeletedUser34886

Guest
Mümkündür. Bir oyuncu size saldırarak savaşı kazanması halinde 24 saat süre ile istediği zaman size yağma atabilmektedir. Aynı şekilde sizde kazanmış olduğunuz bir savaşın ardından 24 saat süre ile istediğiniz anda yağma atabilirsiniz.

DeletedUser34942

Guest
Peki bilgilendirme için teşekkür ederim. Vaktinizi aldığım için kusura bakmayın. İyi geceler

DeletedUser34886

Guest
Bizler bunun için buralardayız, ne kusuru. Rica ederiz, iyi oyunlar, mutlu bir gece dileriz.. :)