• Forum tartışmalarımıza aktif olarak katılmak veya kendi konu başlıklarınızı açmak için, oyun hesabınıza ek olarak bir forum hesabına ihtiyacınız var.
    BURAYA tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
  • Oyun Hesabınızın güvenliği ile ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
    Detaylar için buraya tıklayınız.
  • Hesabınız güvende mi, şifreniz güvende mi?
    Hesap güvenliğiniz için güçlü şifre !
  • FoE İletişim Kurallarımızla ilgili bilgilendirmeyi okudunuz mu?
  • Etkinlik Bültenlerini alamıyor musunuz?
    Lütfen buraya tıklayarak neleri kontrol etmeniz gerektiğini inceleyin.

Kabul Edilmedi Rakip askerin savaşta belirtilmesi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Jonah

Well-Known Member
Bilgisayar versiyonunda vardır belki ama mobil versiyonda, rakip askerlerin alttaki sıra tablosunda üstüne tıklandığında, harita üzerinden de altının farklı renkte belirtmesi gerekmez mi? Rakibin aynı tip askerlerinin hangisinin önce saldıracağı karıştırılıyor. Bir şekilde görülebiliyorsa da ben bilmiyorum. Teşekkürler EA347A1C-274C-4F72-9DF3-5277C327E2A4.jpeg

Beyazgiyenadam

Süper Oyun Operatörü
Yönetici
Forge Of Empires
Merhaba @St. Joan

Bahsettiğiniz özellik bilgisayar versiyonumuzda yer almaktadır ancak mobilde mevcut değildir
Aşağıdaki görselde olduğu gibi rakip askerlerin üzerine tıklayınca haritada hangi konumda olduklarını görmek istiyorsunuz değil mi?
Doğru mu anladım acaba?

aaa.png

Beyazgiyenadam

Süper Oyun Operatörü
Yönetici
Forge Of Empires
Öneriniz için teşekkür ederiz
Diğer oyuncularımızın da sizin önerinizle ilgili fikirlerini öğrenmek isteriz.
Sizin için bir anket hazırlıyorum. Hem siz hem de diğer oyuncularımız bu ankete katılabilirsiniz

Jonah

Well-Known Member
Yani bu bir öneriden çok hali hazırda pc versiyonunda bulunan bir özelliğin, mobilde de olması gerekliliği. Mobil ve pc arasında oynanış farkının bulunmaması lazım. Gerçi bu durum çok iletilmiştir şimdiye kadar.

Sensei

Well-Known Member
altta savaş sırası tıklanan askerlerin konumları mobilde gösterilirse iyi olur, destekliyorum

Darkest Fear

Well-Known Member
mobilde de bu özellik olsa çok iyi olur ve ben mobil oynuyor olsaydım sırf bu durumdan dolayı 10 üzerinden 10 değilde 9 verirdim.

sleeplesslady

Well-Known Member
Geri bildirim aldık: Tarayıcı versiyonunda fare ile altta sıralanmış askeri ile birliklerin üzerin gelindiğinde o birimin haritadaki yeri görünmektedir, ancak mobil uygulamalarda askeri birimin üzerine dokunmadan bilgi penceresini görmek mümkün değildir, yani mobil uygulamada tıklama yapılmak zorundadır (dokunma) ki eğer dokunulan birim menzil alanı içerisindeyse direkt olarak bu birime saldırı olmaktadır. Bu sebeple bu özellik mobil uygulamaya getirilememektedir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.